Tabela

  Drużyna M W P R B Pkt b. Pkt
1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 13 3 0 605-261 13 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 12 4 0 546-322 10 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 11 5 0 504-290 9 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 11 5 0 470-280 4 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 10 6 0 389-348 4 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 6 10 0 485-460 6 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 5 11 0 375-437 5 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 2 14 0 151-842 1 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 2 14 0 167:462 1 -52


Najskuteczniejsi gracze

  Zawodnik Drużyna Pkt
1 Pieter Steenkamp Orkan Sochaczew 186
2 Riaan van Zyl Juvenia Kraków 161
3 Denzo Bruwer Lechia Gdańsk 135
4 Ian Trollip Budowlani Lublin 108
5 Dawid Banaszek Arka Gdynia 105
6 Nkululeko Ndlovu Pogoń Siedlce 96
7 Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 93
8 Andre Meyer Orkan Sochaczew 70
9 Anton Shashero Arka Gdynia 69
10 Jordan Tebatt Ogniwo Sopot 60
11 Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 57
12 Kamil Brzozowski Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 56
13 Szymon Sirocki Arka Gdynia 55
13 Oderich Mouton Juvenia Kraków 55
15 Oleksander Kirsanov Ogniwo Sopot 51
16 Antony Siale Lechia Gdańsk 50
16 Patryk Chain Orkan Sochaczew 50
18 Eujaan Botha Arka Gdynia 49
19 Paul Walters Pogoń Siedlce 45
20 Piotr Zeszutek Ogniwo Sopot 40
21 Jonathan O’Neill Orkan Sochaczew 35
21 Kacper Skup Pogoń Siedlce 35
21 Panashe Dube Budowlani Lublin 35
21 Dwayne Burrows Ogniwo Sopot 35

Punkty zdobywało 176 zawodników, stan końcowy na dzień 02.06.2024.


Terminarz

[kliknij]


Wyniki

Kolejka I

14:00 # 12/08/2023
Edach Budowlani Lublin
28 21
RC Arka Gdynia 14:00 # 12/08/2023
16:00 # 12/08/2023
MKS Ogniwo Sopot
79 21
KS Budowlani Commercecon Łódź 16:00 # 12/08/2023
13:00 # 13/08/2023
RC Lechia Gdańsk
14 35
RzKS Juvenia Kraków 13:00 # 13/08/2023
15:30 # 13/08/2023
RC Orkan Sochaczew
47 26
Awenta Pogoń Siedlce 15:30 # 13/08/2023

Kolejka II

13:00 # 19/08/2023
KS Budowlani Commercecon Łódź
7 85
RC Orkan Sochaczew 13:00 # 19/08/2023
16:00 # 19/08/2023
RC Arka Gdynia
31 21
RC Lechia Gdańsk 16:00 # 19/08/2023
16:00 # 19/08/2023
Awenta Pogoń Siedlce
41 13
Edach Budowlani Lublin 16:00 # 19/08/2023
13:00 # 20/08/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
15 25
MKS Ogniwo Sopot 13:00 # 20/08/2023

Kolejka III

12:00 # 26/08/2023
Edach Budowlani Lublin
42 7
KS Budowlani Commercecon Łódź 12:00 # 26/08/2023
20:00 # 26/08/2023
RC Lechia Gdańsk
23 22
Awenta Pogoń Siedlce 20:00 # 26/08/2023
13:00 # 27/08/2023
RzKS Juvenia Kraków
54 26
RC Arka Gdynia 13:00 # 27/08/2023
13:00 # 27/08/2023
RC Orkan Sochaczew
32 10
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13:00 # 27/08/2023

Kolejka IV

13:00 # 02/09/2023
KS Budowlani Commercecon Łódź
12 48
RC Lechia Gdańsk 13:00 # 02/09/2023
17:00 # 02/09/2023
MKS Ogniwo Sopot
21 15
RC Orkan Sochaczew 17:00 # 02/09/2023
13:00 # 03/09/2023
Awenta Pogoń Siedlce
10 32
RzKS Juvenia Kraków 13:00 # 03/09/2023
14:30 # 03/09/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
7 30
Edach Budowlani Lublin 14:30 # 03/09/2023

Kolejka V

13:00 # 16/09/2023
RC Lechia Gdańsk
69 17
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13:00 # 16/09/2023
14:00 # 16/09/2023
Edach Budowlani Lublin
38 29
MKS Ogniwo Sopot 14:00 # 16/09/2023
13:00 # 17/09/2023
RC Arka Gdynia
14 38
Awenta Pogoń Siedlce 13:00 # 17/09/2023
15:00 # 17/09/2023
RzKS Juvenia Kraków
90 8
KS Budowlani Commercecon Łódź 15:00 # 17/09/2023

Kolejka VI

13:00 # 23/09/2023
KS Budowlani Commercecon Łódź
0 102
RC Arka Gdynia 13:00 # 23/09/2023
15:00 # 23/09/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
18 33
RzKS Juvenia Kraków 15:00 # 23/09/2023
13:00 # 24/09/2023
MKS Ogniwo Sopot
44 17
RC Lechia Gdańsk 13:00 # 24/09/2023
15:30 # 24/09/2023
RC Orkan Sochaczew
38 26
Edach Budowlani Lublin 15:30 # 24/09/2023

Kolejka VII

12:00 # 30/09/2023
Awenta Pogoń Siedlce
71 0
KS Budowlani Commercecon Łódź 12:00 # 30/09/2023
16:00 # 30/09/2023
RC Arka Gdynia
30 11
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16:00 # 30/09/2023
20:00 # 30/09/2023
RC Lechia Gdańsk
20 24
RC Orkan Sochaczew 20:00 # 30/09/2023
13:00 # 01/10/2023
RzKS Juvenia Kraków
39 0
MKS Ogniwo Sopot 13:00 # 01/10/2023

Kolejka VIII

16:00 # 07/10/2023
MKS Ogniwo Sopot
52 19
RC Arka Gdynia 16:00 # 07/10/2023
13:00 # 08/10/2023
Edach Budowlani Lublin
32 19
RC Lechia Gdańsk 13:00 # 08/10/2023
14:30 # 08/10/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
26 14
Awenta Pogoń Siedlce 14:30 # 08/10/2023
19:00 # 08/10/2023
RC Orkan Sochaczew
19 22
RzKS Juvenia Kraków 19:00 # 08/10/2023

Kolejka IX

16:00 # 21/10/2023
RC Arka Gdynia
24 38
RC Orkan Sochaczew 16:00 # 21/10/2023
12:00 # 22/10/2023
Awenta Pogoń Siedlce
18 27
MKS Ogniwo Sopot 12:00 # 22/10/2023
Zweryfikowano jako walkower 25:0 dla Ogniwa
13:00 # 22/10/2023
KS Budowlani Commercecon Łódź
0 44
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13:00 # 22/10/2023
14:30 # 22/10/2023
RzKS Juvenia Kraków
21 5
Edach Budowlani Lublin 14:30 # 22/10/2023

Kolejka X

13:00 # 28/10/2023
KS Budowlani Commercecon Łódź
0 45
MKS Ogniwo Sopot 13:00 # 28/10/2023
13:00 # 28/10/2023
RzKS Juvenia Kraków
36 27
RC Lechia Gdańsk 13:00 # 28/10/2023
17:00 # 28/10/2023
RC Arka Gdynia
22 29
Edach Budowlani Lublin 17:00 # 28/10/2023
13:00 # 29/10/2023
Awenta Pogoń Siedlce
22 19
RC Orkan Sochaczew 13:00 # 29/10/2023

Kolejka XI

14:00 # 04/11/2023
Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce 14:00 # 04/11/2023
16:00 # 04/11/2023
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16:00 # 04/11/2023
13:00 # 05/11/2023
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia 13:00 # 05/11/2023
15:30 # 05/11/2023
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź 15:30 # 05/11/2023

Kolejka XII

14:00 # 23/03/2024
KS Budowlani WizjaMed Łódź
8 31
Edach Budowlani Lublin 14:00 # 23/03/2024
16:00 # 23/03/2024
RC Arka Gdynia
34 26
RzKS Juvenia Kraków 16:00 # 23/03/2024
14:00 # 24/03/2024
Awenta Pogoń Siedlce
25 23
Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14:00 # 24/03/2024
07/04/2024
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
ORLEN Orkan Sochaczew 07/04/2024
Walkower dla gości

Kolejka XIII

13:00 # 30/03/2024
Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk
13 23
KS Budowlani WizjaMed Łódź 13:00 # 30/03/2024
14:00 # 30/03/2024
RzKS Juvenia Kraków
17 21
Awenta Pogoń Siedlce 14:00 # 30/03/2024
15:30 # 30/03/2024
ORLEN Orkan Sochaczew
34 21
MKS Ogniwo Sopot 15:30 # 30/03/2024
Edach Budowlani Lublin
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
Walkower dla gospodarzy

Kolejka XIV

12:00 # 13/04/2024
MKS Ogniwo Sopot
38 21
Edach Budowlani Lublin 12:00 # 13/04/2024
13:00 # 13/04/2024
KS Budowlani WizjaMed Łódź
23 42
RzKS Juvenia Kraków 13:00 # 13/04/2024
16:00 # 13/04/2024
Awenta Pogoń Siedlce
42 6
RC Arka Gdynia 16:00 # 13/04/2024
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
RC Lechia Gdańsk
Walkower dla gości

Kolejka XV

14:00 # 20/04/2024
Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew 14:00 # 20/04/2024
17:00 # 20/04/2024
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź 17:00 # 20/04/2024
19:00 # 20/04/2024
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot 19:00 # 20/04/2024
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
Walkower dla gospodarzy

Kolejka XVI

13:00 # 04/05/2024
KS Budowlani WizjaMed Łódź
12 51
Awenta Pogoń Siedlce 13:00 # 04/05/2024
16:00 # 04/05/2024
MKS Ogniwo Sopot
24 8
RzKS Juvenia Kraków 16:00 # 04/05/2024
15:30 # 05/05/2024
ORLEN Orkan Sochaczew
61 0
Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 15:30 # 05/05/2024
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
RC Arka Gdynia
Walkower dla gości

Kolejka XVII

13:00 # 11/05/2024
Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk
17 29
Edach Budowlani Lublin 13:00 # 11/05/2024
19:00 # 11/05/2024
Life Style Catering RC Arka Gdynia
29 37
MKS Ogniwo Sopot 19:00 # 11/05/2024
15:00 # 12/05/2024
RzKS Juvenia Kraków
10 41
ORLEN Orkan Sochaczew 15:00 # 12/05/2024
Awenta Pogoń Siedlce
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
Walkower dla gospodarzy

Kolejka XVIII

16:00 # 18/05/2024
Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków 16:00 # 18/05/2024
16:00 # 18/05/2024
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce 16:00 # 18/05/2024
15:30 # 19/05/2024
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia 15:30 # 19/05/2024
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź
Walkower dla gości

Finał/Mecz o 3 miejsce

12:00 # 01/06/2024
ORLEN Orkan Sochaczew
22 18
MKS Ogniwo Sopot 12:00 # 01/06/2024
15:00 # 02/06/2024
RzKS Juvenia Kraków
10 30
Awenta Pogoń Siedlce 15:00 # 02/06/2024

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

ORLEN Orkan Sochaczew
22 18
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
10 30
Awenta Pogoń Siedlce

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.