Kontakt

Biuro Polskiego Związku Rugby

ul. Marymoncka 34, budynek 3D, pokój 35
01-813 Warszawa
tel. +48 22 835 35 87

SEKRETARIAT

poczta@polskie.rugby

WNIOSKI / ZAŚWIADCZENIA

zaswiadczenia@polskie.rugby

BIURO PRASOWE PZR

media@polskie.rugby

KOLEGIUM SĘDZIÓW PZR

kolegium.sedziow@polskie.rugby

Godziny pracy:
poniedziałek - czwartek: 8:30 - 16:30
piątek: 8:00 - 14:00

KONTAKT DO PRACOWNIKÓW BIURA

Krzysztof Czajka, Sekretarz Generalny, k.czajka@polskie.rugby
Jose Gorrotxategi, Dyrektor Sportowy, jose.g@polskie.rugby
Agata Szczepańczyk, System Licencyjny PZR, ubezpieczenia, KNK Seniorki i Młodzież, licencje@polskie.rugby, +48 517 695 115
Magda Cuevas-Koseska, Kadry młodzieżowe XV i 7, m.koseska@polskie.rugby, +48 797 304 521
Izabella Czumer, Kadry seniorów XV i 7, i.czumer@polskie.rugby, +48 798 838 206
Piotr Maj, Specjalista ds. edukacji, p.maj@polskie.rugby, +48 786 861 181
Michał Czerwiowski, Specjalista ds. szkoleń; licencje trenerskie, m.czerwiowski@polskie.rugby, +48 789 343 161
Magdalena Dziarnowska, Księgowość, umowy, ksiegowosc@polskie.rugby, +48 789 486 364

KANAŁY SOCIAL MEDIA

Numery kont bankowych

Konto główne:
Santander Bank Polska S.A.
71 1090 1014 0000 0001 3452 4075

Konto licencje, ubezpieczenia, szkolenia
70 1090 1014 0000 0001 3452 4093

Konto dla walut:
USD PL40 1090 1014 0000 0001 3500 2358
EUR PL89 1090 1014 0000 0001 3500 2349
GBP PL93 1090 1014 0000 0001 3500 2374

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.