Turnieje Dzieci i Młodzieży 2022/2023

Lista rozgrywek > Lista sezonów: Turnieje Dzieci i Młodzieży

Kalendarz

Link do kalendarza


Wyniki

Kolejność końcowa rozegranych w sezonie 2022/2023 Turniejów Dzieci i Młodzieży, których organizatorzy przesłali zgłoszenia, a następnie wyniki do PZR. Publikacja wyników nie jest równoznaczna z ich weryfikacją w cyklu rozgrywek.

Lechia Rugby Autumn Trophy, RTDiM - Gdańsk 10.09.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Lechia Gdańsk II.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Lechia Gdańsk II; 5. Arka Gdynia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Częstochowa 17.09.2022
Mini żak: 1. KS Budowlani Łódź, 2. RC Częstochowa, 3. Rugby Ruda Śląska, 4. RC Częstochowa II.
Żak: 1. RC Częstochowa, 2. KS Budowlani Łódź, 3. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź, 2. Rugby Ruda Śląska, 3. RC Częstochowa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sopot 25.09.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lubawa 08.10.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Rugby Białystok; 4. Akademia Rugby Team Olsztyn I; 5. Akademia Rugby Team Olsztyn II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Rugby Białystok; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Akademia Rugby Team Olsztyn.
Młodzik: 1. AZS AWF Warszawa; 2. Rugby Białystok; 3. Akademia Rugby Team Olsztyn.

Stulecie Polskiego Rugby, RTDiM - Siedlce 09.10.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Orkan Sochaczew; 3. Skra Warszawa; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Miejski Klub Rugby Siedlce; 6. Pogoń Siedlce; 7. Budowlani Lublin; 8. Mazovia Mińsk Mazowiecki.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Orkan Sochaczew; 3. Budowlani Lublin; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Skra Warszawa; 7. Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin; 5. Skra Warszawa.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sochaczew 15.10.2022
Mini Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Orkan Sochaczew; 4. Arka Gdynia; 5. Lechia Gdańsk.
Żak: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Ogniwo Sopot I; 3. Orkan Sochaczew; 4. Ogniwo Sopot II; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Lechia Gdańsk II; 7. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk I; 2. Orkan Sochaczew I; 3. Ogniwo Sopot; 4. KS Budowlani Łódź; 5. Arka Gdynia; 6. Budowlani Rugby SA Łódź; 7. Orkan Sochaczew II; 8. Lechia Gdańsk II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Lublin 15.10.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Skra Warszawa; 3. Pogoń Siedlce; 4. Budowlani Lublin.
Żak: 1. Skra Warszawa; 2. Budowlani Lublin; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce II; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce I.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Łódź 22.10.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Orkan Sochaczew; 4. Arka Rumia; 5. RC Częstochowa I; 6. Juvenia Kraków; 7. Pogoń Siedlce; 8. RC Częstochowa II.
Żak: 1. KS Budowlani Łódź; 2. Pogoń Siedlce; 3. RC Częstochowa; 4. Orkan Sochaczew; 5. Juvenia Kraków.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Pogoń Siedlce; 4. Juvenia Kraków; 5. Arka Rumia; 6. Budowlani Rugby SA Łódź.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 22.10.2022
Mini żak: 1. AZS AWF Warszawa; 2. Rugby Białystok; 3. Sparta Jarocin.
Żak: 1. Rugby Białystok; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Frogs Warszawa.
Młodzik: 1. Rugby Białystok; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Sparta Jarocin.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 29.10.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Budowlani Lublin; 4. Juvenia Kraków; 5. Pogoń Siedlce.
Żak: 1. Budowlani Lublin; 2. Juvenia Kraków; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce; 2. Budowlani Lublin; 3. Juvenia Kraków; 4. Budowlani Rugby SA Łódź; 5. AZS AWF Warszawa.

Altrad Rugby Cup, RTDiM - Siedlce 06.11.2022
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Arka Gdynia; 3. Lechia Gdańsk; 4. Orkan Sochaczew; 5. Rugby Białystok; 6. Mazovia Mińsk Mazowiecki; 7. AZS AWF Warszawa; 8. Miejski Klub Rugby Siedlce 2; 9. Pogoń Siedlce.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Rugby Białystok; 3. Miejski Klub Rugby Siedlce; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Orkan Sochaczew; 6. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Orkan Sochaczew; 3. Pogoń Siedlce; 4. Arka Gdynia; 5. Pogoń Siedlce 2; 6. Rugby Białystok.

Lechia Autumn Trophy, RTDiM - Gdańsk 05.11.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. Ogniwo Sopot; 3. Ogniwo Sopot II; 4. Lechia Gdańsk II.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4 Lechia Gdańsk II.

Turniej Niepodległości, RTDiM - Sochaczew 11.11.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Skra Warszawa; 3. Orkan Sochaczew; 4. AZS AWF Warszawa.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Skra Warszawa; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Ogniwo Sopot II; 5. Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Ogniwo Sopot; 3. Juvenia Kraków; 4. Skra Warszawa; 5. Orkan Sochaczew II.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 27.11.2022
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia.
Żak: 1. Ogniwo Sopot I, 2. Lechia Gdańsk; 3. Ogniwo Sopot II.
Młodzik: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Rumia; 3. Lechia Gdańsk.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Gdynia 19.03.2023
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot, 2. Arka Gdynia, 3. Lechia Gdańsk, 4. Arka Rumia N, 5. Arka Rumia Z.
Żak: 1. Ogniwo Sopot Ż, 2. Lechia Gdańsk, 3. Ogniwo Sopot N, 4. Arka Rumia, 5. Arka Gdynia.
Młodzik: 1. Arka Rumia, 2. Arka Gdynia, 3. Lechia Gdańsk, 4. Ogniwo Sopot.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 02.04.2023
Mini żak: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Rugby Białystok; 4. AZS AWF Warszawa.
Żak: 1. Rugby Białystok; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Budowlani Lublin; 4. Orkan Sochaczew.
Młodzik: 1. Budowlani Lublin; 2. Orkan Sochaczew II; 3. Orkan Sochaczew I; 4. Rugby Białystok; 5. AZS AWF Warszawa.

I Turniej Krakowskiego Smoka, RTDiM - Kraków 01.04.2023
Mini żak: 1. Juvenia Kraków; 2. Rugby Rzeszów; 3. SP 103 Kraków; 4. Rugby Lubień; 5. RC Częstochowa II; 6. RC Częstochowa I; 7. Rugby Ruda Śląska; 8. Biało Czarni Nowy Sącz.
Żak: 1. RC Częstochowa; 2. Juvenia Kraków; 3. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1. Juvenia Kraków; 2. Rugby Rzeszów; 3. RC Częstochowa; 4. Rugby Ruda Śląska.

XVI Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM - Łódź 15.04.2023
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Orkan Sochaczew; 4. Lechia Gdańsk; 5. AZS AWF Warszawa; 6. Budowlani Rugby SA; 7. Pogoń Siedlce I; 8. Rugby Ruda Śląska; 9. Pogoń Siedlce II.
Żak: 1. Lechia Gdańsk; 2. RC Częstochowa; 3. Orkan Sochaczew; 4. Pogoń Siedlce; 5. KS Budowlani Łódź; 6. Rugby Ruda Śląska; 7. AZS AWF Warszawa.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Orkan Sochaczew I; 3. KS Budowlani Łódź; 4. Pogoń Siedlce; 5. Orkan Sochaczew II; 6. AZS AWF Warszawa; 7. Budowlani Rugby SA; 8. Rugby Ruda Śląska.

Puchar Lasów Państwowych, RTDiM - Siedlce 22.04.2023
Mini żak: 1. Orkan Sochaczew 1; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce 1; 3. Arka Rumia; 4. Skra Warszawa; 5. Arka Gdynia; 6. Orkan Sochaczew 2; 7. Ogniwo Sopot; 8. Budowlani Lublin; 9. Mazovia Mińsk Mazowiecki; 10. Miejski Klub Rugby Siedlce 2; 11. Pogoń Siedlce 1; 12. Pogoń Siedlce 2.
Żak: 1. Ogniwo Sopot 1; 2. Budowlani Lublin; 3. Skra Warszawa; 4. Pogoń Siedlce; 5. Arka Gdynia; 6. Orkan Sochaczew; 7. Arka Rumia; 8. Ogniwo Sopot 2.
Młodzik: 1. Orkan Sochaczew; 2. Budowlani Lublin; 3. Pogoń Siedlce; 4. Ogniwo Sopot; 5. Arka Rumia; 6. Skra Warszawa; 7. Arka Gdynia; 8. Miejski Klub Rugby Siedlce.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Warszawa 23.04.2023
Mini żak: 1. 1. AZS AWF Warszawa; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Rugby Ruda Śląska.
Żak: 1. AZS AWF Warszawa; 2. KS Budowlani Łódź; 3. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik:1. KS Budowlani Łódź; 2. AZS AWF Warszawa; 3. Rugby Ruda Śląska.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gdańsk 29.04.2023
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Arka Rumia II; 3. Lechia Gdańsk; 4. Arka Rumia I.
Żak: 1. Ogniwo Sopot I; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Ogniwo Sopot II.
Młodzik: 1. Lechia II Gdańsk; 2. Arka Rumia; 3. Lechia I Gdańsk.

XV Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM - Kraków 07.05.2023
Mini żak: 1. Juvenia Kraków; 2. Bajtle Ruda Śląska; 3. Rugby Lubień; 4. SP 103 Kraków; 5. RC Częstochowa II; 6. RC Częstochowa I.
Żak: 1. RC Częstochowa; 2. Juvenia Kraków; 3. Bajtle Ruda Śląska.
Młodzik: 1. Juvenia Kraków; 2. Arka Rumia; 3. Bajtle Ruda Śląska; 4. RC Częstochowa.

III Turniej Lubelskiego Cebularza, RTDiM - Lublin 06.05.2023
Mini żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Budowlani Lublin; 3. Rugby Rzeszów; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce; 5. SP Tomaszowice; 6. Pogoń Siedlce I; 7. Rugby Białystok; 8. AZS AWF Warszawa; 9. Pogoń Siedlce II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Budowlani Lublin; 3. Rugby Białystok; 4. AZS AWF Warszawa; 5. Miejski Klub Rugby Siedlce.
Młodzik: 1. Budowlani Lublin; 2. Ogniwo Sopot; 3. Pogoń Siedlce; 4. Rugby Białystok; 5. AZS AWF Warszawa; 6. Rugby Rzeszów.

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Sochaczew 14.05.2023
Mini Żak: 1. Skra Warszawa; 2. Orkan Sochaczew I; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Gdynia; 5. AZS AWF Warszawa; 6. Lechia Gdańsk; 7. KS Budowlani Łódź; 8. Budowlani Rugby SA; 9. Pogoń Siedlce; 10. Orkan Sochaczew II.
Żak: 1. Ogniwo Sopot I; 2. Lechia Gdańsk; 3. AZS AWF Warszawa; 4. Orkan Sochaczew; 5. Skra Warszawa; 6. KS Budowlani Łódź; 7. Arka Gdynia; 8. Pogoń Siedlce.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk; 2. Orkan Sochaczew; 3. Arka Rumia; 4. Pogoń Siedlce; 5. Arka Gdynia; 6. AZS AWF Warszawa; 7. Skra Warszawa; 8. Budowlani Rugby SA; 9. Ogniwo Sopot.

Turniej 200-lecia Rugby, RTDiM - Siedlce 20.05.2023
Mini żak: 1. Miejski Klub Rugby Siedlce; 2. Rugby Białystok; 3. KS Budowlani Łódź; 4. Miejski Klub Rugby Siedlce 2; 5. Pogoń Siedlce.
Żak: 1. Rugby Białystok; 2. Pogoń Siedlce; 3. KS Budowlani Łódź.
Młodzik: 1. Pogoń Siedlce; 2. Miejski Klub Rugby Siedlce; 3. Rugby Białystok.

Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży, RTDiM - Częstochowa 21.05.2023
Mini żak: 1. RC Częstochowa; 2. SP103 Kraków; 3. UKS Lubień; 4. Juvenia Kraków; 5. Rugby Ruda Śląska; 6. RC Częstochowa II; 7. Biało-Czarni Nowy Sącz.
Żak: 1. RC Częstochowa; 2. Juvenia Kraków; 3. Rugby Ruda Śląska.
Młodzik: 1. Juvenia Kraków; 2. RC Częstochowa; 3. Rugby Ruda Śląska.

Puchar Wielkopolski, RTDiM - Jarocin 21.05.2023
Mini żak: 1. AZS AWF Warszawa; 2. Sparta Jarocin; 3. Miedziowi Lubin.
Żak: 1. Husaria Kalisz; 2. Sparta Jarocin; 3. Posnania Poznań; 4. Miedziowi Lubin; 5. Rugby Wrocław.
Młodzik: 1. Sparta Jarocin; 2. Grom Wolsztyn; 3. AZS AWF Warszawa.

Rugby Łączy Pokolenia, RTDiM - Gdańsk 03.06.2023
Mini żak: 1. Lechia Gdańsk 1; 2. Arka Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Arka Rumia 1; 5. Arka Rumia 2; 6. RC Olsztyn; 7. Lechia Gdańsk 2; 8. Lechia Gdańsk 3.
Żak: 1. Ogniwo Sopot; 2. Lechia Gdańsk; 3. Arka Rumia; 4. Arka Gdynia; 5. RC Olsztyn.
Młodzik: 1. Lechia Gdańsk 1; 2. Ogniwo Sopot; 3. Lechia Gdańsk 2; 4. Arka Gdynia; 5. RC Olsztyn.

IX Ślonski Turniyj Bajtli, RTDiM - Ruda Śląska 04.06.2023
Mini żak: 1. Juvenia Kraków; 2. Rugby Rzeszów; 3. Bajtle Ruda Śląska; 4. RC Częstochowa; 5. SP103 Kraków; 6. Biało-Czarni Nowy Sącz; 7. RC Częstochowa II .
Żak: 1. RC Częstochowa; 2. Bajtle Ruda Śląska I; 3. Bajtle Ruda Śląska II.
Młodzik: 1. Juvenia Kraków; 2. Bajtle Ruda Śląska; 3. RC Częstochowa; 4. AZS AWF Warszawa (nieklasyfikowany).

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży - Nowy Sącz 11.06.2023
Mini żak: 1. RC Częstochowa; 2. SP 103 Kraków; 3. Bajtle Ruda Śląska; 4. RC Częstochowa II; 5. RC Biało-Czarni Nowy Sącz.
Żak: 1. RC Częstochowa; 2. Bajtle Ruda Śląska.
Młodzik: 1. Bajtle Ruda Śląska; 2. RC Częstochowa.

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.