Tabele

  Drużyna M W P R B Pkt b. Pkt
. Faza Zasadnicza
1 KS Budowlani II WizjaMed Łódź 10 8 1 1 549-154 6 40
2 Wataha RC Zielona Góra 10 7 3 0 311-346 5 33
3 AWP Budowlani II Lublin 10 7 3 0 430-178 4 32
4 KOMA Rugby Team Olsztyn 10 4 5 1 263-288 1 19
5 Gryfy Rugby Ruda Śląska 10 3 7 0 188-452 0 13
6 Miedziowi Rugby Lubin 10 0 10 0 115-560 0 0

  Drużyna M W P R B Pkt b. Pkt
. Faza Finałowa
1 Wataha RC Zielona Góra 3 2 1 0 131-140 1 9
2 Koma Rugby Team Olsztyn 3 2 1 0 65-63 0 8
3 AWP Budowlani II Lublin 3 1 2 0 80-71 2 6
4 KS Budowlani II WizjaMed Łódź 3 1 2 0 211-113 1 5


Najskuteczniejsi gracze

  Zawodnik Drużyna Pkt
1 Filip Wielgosz Wataha RC Zielona Góra 193
2 Dominik Massalski Budowlani II Łódź 161
3 Danylo Leshehenko Budowlani II Lublin 143
4 Karol Stryjec Rugby Team Olsztyn 70
5 Wojciech Walas Budowlani II Łódź 69
6 Patryk Kołodziej Gryfy Ruda Śląska 53
7 Łukasz Jaszowski Wataha RC Zielona Góra 50
8 Kacper Górzyński Rugby Team Olsztyn 46
9 Krzysztof Polak Wataha RC Zielona Góra 45
10 Gary Kagange Budowlani II Lublin 40
11 Irakli Bartaia Miedziowi Lubin 37
12 Bosha Gibbs Budowlani II Lublin 35

Punkty zdobywało 136 zawodników, stan na 19.05.2024.


Terminarz

[kliknij]


Wyniki

Kolejka I

14:00 # 10/09/2023
AWP Budowlani II Lublin
15 26
KS Budowlani II Commercecon Łódź 14:00 # 10/09/2023
14:00 # 02/09/2023
Koma Rugby Team Olsztyn
38 26
Miedziowi Lubin 14:00 # 02/09/2023
14:00 # 03/09/2023
RC Wataha Zielona Góra
84 19
Gryfy Rugby Ruda Śląska 14:00 # 03/09/2023

Kolejka II

13:00 # 16/09/2023
KS Budowlani II Commercecon Łódź
98 7
Miedziowi Lubin 13:00 # 16/09/2023
14:00 # 16/09/2023
Gryfy Rugby Ruda Śląska
29 17
Koma Rugby Team Olsztyn 14:00 # 16/09/2023
13:00 # 17/09/2023
AWP Budowlani II Lublin
71 14
RC Wataha Zielona Góra 13:00 # 17/09/2023

Kolejka III

14:00 # 30/09/2023
Koma Rugby Team Olsztyn
27 43
AWP Budowlani II Lublin 14:00 # 30/09/2023
15:00 # 30/09/2023
Miedziowi Lubin
5 15
Gryfy Rugby Ruda Śląska 15:00 # 30/09/2023
13:00 # 01/10/2023
RC Wataha Zielona Góra
12 48
KS Budowlani II Commercecon Łódź 13:00 # 01/10/2023

Kolejka IV

14:00 # 07/10/2023
AWP Budowlani II Lublin
25 0
Miedziowi Lubin 14:00 # 07/10/2023
walkower
16:00 # 07/10/2023
RC Wataha Zielona Góra
24 8
Koma Rugby Team Olsztyn 16:00 # 07/10/2023
17:00 # 07/10/2023
Gryfy Rugby Ruda Śląska
29 52
KS Budowlani II Commercecon Łódź 17:00 # 07/10/2023

Kolejka V

14:00 # 21/10/2023
Koma Rugby Team Olsztyn
30 20
KS Budowlani II Commercecon Łódź 14:00 # 21/10/2023
14:00 # 21/10/2023
Gryfy Rugby Ruda Śląska
15 45
AWP Budowlani II Lublin 14:00 # 21/10/2023
14:00 # 22/10/2023
Miedziowi Lubin
5 61
RC Wataha Zielona Góra 14:00 # 22/10/2023

Kolejka VI

14:00 # 28/10/2023
Miedziowi Lubin
22 45
Koma Rugby Team Olsztyn 14:00 # 28/10/2023
14:00 # 09/03/2024
Gryfy Rugby Ruda Śląska
13 36
RC Wataha Zielona Góra 14:00 # 09/03/2024
13:00 # 09/03/2024
KS Budowlani II Commercecon Łódź
52 15
AWP Budowlani II Lublin 13:00 # 09/03/2024

Kolejka VII

14:00 # 04/11/2023
Koma Rugby Team Olsztyn
47 7
Gryfy Rugby Ruda Śląska 14:00 # 04/11/2023
18:00 # 04/11/2023
RC Wataha Zielona Góra
27 13
AWP Budowlani II Lublin 18:00 # 04/11/2023
14:00 # 14/04/2024
Miedziowi Lubin
12 62
KS Budowlani II Commercecon Łódź 14:00 # 14/04/2024
Mecz rozegrano w Chocianowie

Kolejka VIII

14:00 # 16/03/2024
KS Budowlani II Commercecon Łódź
84 7
RC Wataha Zielona Góra 14:00 # 16/03/2024
14:00 # 16/03/2024
AWP Budowlani II Lublin
17 11
Koma Rugby Team Olsztyn 14:00 # 16/03/2024
14:00 # 16/03/2024
Gryfy Rugby Ruda Śląska
58 19
Miedziowi Lubin 14:00 # 16/03/2024

Kolejka IX

14:00 # 23/03/2024
Koma Rugby Team Olsztyn
15 31
RC Wataha Zielona Góra 14:00 # 23/03/2024
13:00 # 24/03/2024
KS Budowlani II WizjaMed Łódź
83 3
Gryfy Rugby Ruda Śląska 13:00 # 24/03/2024
14:00 # 24/03/2024
Miedziowi Lubin
5 84
AWP Budowlani II Lublin 14:00 # 24/03/2024

Kolejka X

13:00 # 06/04/2024
KS Budowlani II WizjaMed Łódź
24 24
Koma Rugby Team Olsztyn 13:00 # 06/04/2024
14:00 # 06/04/2024
AWP Budowlani II Lublin
109 0
Gryfy Rugby Ruda Śląska 14:00 # 06/04/2024
16:00 # 06/04/2024
RC Wataha Zielona Góra
71 14
Miedziowi Lubin 16:00 # 06/04/2024

Faza Finałowa - Runda I

15:00 # 20/04/2024
RC Wataha Zielona Góra
38 31
AWP Budowlani II Lublin 15:00 # 20/04/2024
13:00 # 21/04/2024
KOMA Rugby Team Olsztyn
24 10
KS Budowlani II WizjaMed Łódź 13:00 # 21/04/2024

Faza Finałowa - Runda II

15:00 # 04/05/2024
RC Wataha Zielona Góra
43 22
KOMA Rugby Team Olsztyn 15:00 # 04/05/2024
13:00 # 05/05/2024
KS Budowlani II WizjaMed Łódź
14 39
AWP Budowlani II Lublin 13:00 # 05/05/2024

Faza Finałowa - Runda III

13:00 # 18/05/2024
KS Budowlani II WizjaMed Łódź
87 50
RC Wataha Zielona Góra 13:00 # 18/05/2024
13:00 # 19/05/2024
AWP Budowlani II Lublin
- -
KOMA Rugby Team Olsztyn 13:00 # 19/05/2024

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.