06/10/2023

NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7

Termin: 12-16 października 2023
Miejsce pobytu: Hotel Port Elche, Elche, Hiszpania
Miejsce turnieju (obozu): Campo de Rugby Amorós Palao Carrer Confrides, Elche, Hiszpania

Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk

1. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
2. Kołdej Małgorzata (nr licencji 10410)
3. Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
4. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
5. Morus Marta (nr licencji 8080)
6. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
7. Strugińska Oliwia (nr licencji 12945)
8. Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
9. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
10. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
11. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
RC Legia Warszawa
12. Czumer-Iwin Tamara (nr licencji 8710)
13. Pietrzak Monika (nr licencji 6040)
14. Zaishliuk Ilona (nr licencji 12045)

Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz – trener
Stępień Tomasz – asystent trenera
Gdaniec Jarosław – trener analiza wideo
Cajzer Robert – fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr – kierownik

Ważne:
1. Spotkanie w Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta w dniu 12.10.2023 o godz. 16:00 (wylot 18:45).
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej.
3. Zakończenie zgrupowania w Łodzi w dniu 16.10.2023 ok godz. 12.00 (przylot 11:20).

Harmonogram zgrupowania
12.10. (czwartek)
- podróż do Hiszpanii
13.10. (piątek)
- 1 x trening na boisku
- 1 x zajęcia teoretyczne
14.10. (sobota)
- udział w turnieju Elche 7's
15.10. (niedziela)
- udział w turnieju Elche 7's
16.10. (poniedziałek)
- powrót do Polski

Piotr Kwidziński

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.