30/04/2023


28-30.04.2023 : Eliminacje KNK7 do WRSS, Stellenbosch (RPA)
28.04.2023, godz. 09.00: Polska v Hong Kong  17:17
28.04.2023, godz. 12.16: Polska v Meksyk  39:7
29.04.2023, godz. 09.22: Polska v Chiny  7:24
Reprezentacja Polski Kobiet zajęła II miejsce w grupie F
29.04.2023, godz. 14.38: Polska v Czechy  5:17 (ćwierćfinał)
30.04.2023, godz. 09.22: Polska v Kolumbia 14:13 (półfinał o V miejsce)
30.04.2023, godz. 11.52: Polska v Hong Kong  24:10 (finał o V miejsce)
Transmisje:  https://youtube.com/@OfficialBokTube 

Rugby Europe Conference 1 North, Ryga
29.04.2023, godz. 12.00 : Łotwa v Czechy (Sędzia Główny- Dominik Jastrzębski)

29-30.04.2023 : Ekstraliga - XV kolejka
RzKS Juvenia Kraków - KS Posnania Poznań (sobota, godz. 14.00; Skonieczny, Jaczek, Lech)
Edach Budowlani Lublin - MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 14.00; Stępień, Filar, Pawlik)
RC Arka Gdynia - Awenta Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 14.00; Jasiński Ł, Ingarden, Rycewicz)
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 13.50
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki - RC Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 14.00; Pawlik, Stępień, Kowalski)
RC Lechia Gdańsk - UP Fitness Skra Warszawa

29.04.2023 : I Liga - VIII kolejka cd
AZS AWF Warszawa v KS Budowlani Łódź (godz. 11.00; Nowak, Pawlicki , Michalik)

29.04.2023 : VII Turniej Polskiej Ligi Rugby 7, Częstochowa
godz. 10.00 (Sędzia główny- Kowalski; Sędziowie turniejowi- Babich, Kaczmarek, Khamad). 
Miejski Stadion Lekkoatletyczny, ul. Dąbrowskiego 58/64.

29.04.2023 : Towarzyski mecz międzynarodowy, Warszawa
godz. 16.00  Warsaw Frogs v Cottenham Renegades RUFC, Anglia (boisko AZS AWF Warszawa)

Centralna Liga Kadetów, Kraków
29.04.2023, III kolejka
16:30 RzKS Juvenia Kraków – KS Budowlani Lublin (Lech)
17:30 RC Orkan Sochaczew – KS Budowlani Łódź (Lech)
30.04.2023, IV kolejka
10:00 RzKS Juvenia Kraków – KS Budowlani Łódź (Babich)
11:15 RC Orkan Sochaczew – KS Budowlani Lublin (Babich)

Centralna II Liga Kadetów, Lubin
29.04.2023
14:00  Pogoń Siedlce - Miedziowi Lubin
15:00  AZS AWF Warszawa - Pogoń Siedlce
16:00  Miedziowi Lubin - AZS AWF Warszawa

Centralna II Liga Kadetów, Rumia
30.04.2023, godz. 11.30 (Tarnówka i Sędziowie Okręgowi)

29.04.2023 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Lechia Gdańsk

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.