30/11/2023

KONSULTACJA SZKOLENIOWA KADRY POLSKI U18 W RUGBY XV

W dniach 07-10 grudnia 2023 w Centralnym Ośrodku Sportu Giżycko (COS, ul. Stanisława Moniuszki 22, 11-500 Giżycko) odbędzie się konsultacja szkoleniowa szerokiej kadry Polski U18 XV. Powołania otrzymują następujący zawodnicy według klubów macierzystych:

Powołani zawodnicy:
01. 11910 Hoff Dawid Budowlani - Rugby Spółka Akcyjna
02. 10600 Jędrasik Igor Budowlani - Rugby Spółka Akcyjna
03. 10752 Zapała Kacper - KS Krakodyle Kraków
04. 12451 Brzeziński Pedro - KS AZS AWF Warszawa
05. 13910 Gregory-Eaves Peter - KS AZS AWF Warszawa
06. 10710 Tkaczuk Tomasz - KS AZS AWF Warszawa
07. 11284 Mączyński Mateusz - KS AZS AWF Warszawa
08. 11241 Wysocki Antoni - KS AZS AWF Warszawa
09. 09973 Próchniak Szymon - KS Budowlani Lublin
10. 09865 Przewor Mateusz - KS Budowlani Lublin
11. 10657 Boryca Dominik - KS Budowlani Lublin
12. 09918 Niedziółka Mikołaj - KS Budowlani Lublin
13. 11175 Dec Wiktor - KS Budowlani Lublin
14. 10904 Sałek Hubert - KS Budowlani Lublin
15. 11806 Jasiński Borys - KS Budowlani Lublin
16. 10288 Grzegorczyk Dawid - KS Budowlani Łódź
17. 10030 Lechowski Aleksander - KS Budowlani Łódź
18. 10031 Lechowski Nikolas - KS Budowlani Łódź
19. 09580 Stańczykowski Mateusz - KS Budowlani Łódź
20. 10627 Grabowski Oliwier -nMiejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot
21. 10631 Lis Wiktor - Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot
22. 12457 Zawadzki Oskar - Ochocki Klub Sportowy Skra Warszawa
23. 10621 Mohyła Dorian - RC Arka Gdynia
24. 10618 Nowak Adam - RC Arka Gdynia
25. 09325 Weronko Krzysztof - RC Arka Gdynia
26. 09326 Narajczyk Szymon - RC Arka Gdynia
27. 11396 Bagiński Mikołaj - RC Lechia Gdańsk
28. 11394 Dobieglewski Konrad - RC Lechia Gdańsk
29. 12191 Romaszko Tomasz - RC Lechia Gdańsk
30. 10697 Mikołajczyk Antoni - RC Orkan Sochaczew
31. 10687 Orliński Patryk - RC Orkan Sochaczew
32. 11170 Żakowski Kacper - RC Orkan Sochaczew
33. 11186 Szymański Franciszek - RC Orkan Sochaczew
34. 12098 Nowakowski Jakub - RC Orkan Sochaczew
35. 11538 Mroziński Iwo - RC Orkan Sochaczew
36. 11185 Hetmanowski Dawid - RC Orkan Sochaczew
37. 12060 Islam Reduan - RC Orkan Sochaczew
38. 11171 Brażuk Kacper - RC Orkan Sochaczew
39. 10660 Bydłoń Oliwer - RzKS Juvenia Kraków
40. 10770 Chornyi Oleh - RzKS Juvenia Kraków
41. 12597 Konfedorat Ruslan - RzKS Juvenia Kraków
42. 11275 Kupratyi Denys - RzKS Juvenia Kraków
43. 09763 Lignar Antoni - RzKS Juvenia Kraków
44. 13400 Szydłowski Patryk - RzKS Juvenia Kraków
45. 11887 Polakiewicz Szymon RzKS Juvenia Kraków
46. 11334 Guzda Kajetan RzKS Juvenia Kraków
47. 11276 Jedwabny Krystian RzKS Juvenia Kraków
48. 11567 Zhdanovich Victor RzKS Juvenia Kraków
49. 11381 Borkowski Oskar Rugby Białystok
50. 08717 Prokopowicz Rafał Wataha Rugby Club Zielona Góra

Zawodnicy rezerwowi:
01. 11357 Wegner Antoni - Budowlani Rugby Spółka Akcyjna
02. 10709 Nowaczyk Michał - KS AZS AWF Warszawa
03. 12426 Kitliński Olivier - KS AZS AWF Warszawa
04. 11182 Ressel Jakub - KS Budowlani Lublin
05. 12569 Wolski Maciej - KS Budowlani Lublin
06. 10779 Tomczak Filip - KS Budowlani Łódź
07. 10774 Goździk Sebastian - KS Budowlani Łódź
08. 11148 Kołodziejski Borys - KS Budowlani Łódź
09. 13093 Swystun Michał - KS Rugby Wrocław
10. 10616 Klas Jakub - RC Arka Gdynia
11. 11397 Łopuski Maciej - RC Lechia Gdańsk
12. 11391 Kozioł Filip - RC Lechia Gdańsk
13. 11406 Sienkiewicz Aleksander - RC Lechia Gdańsk
14. 13425 Piecka Konrad - RC Orkan Sochaczew
15. 10696 Kamiński Jakub - RC Orkan Sochaczew
16. 12743 Dąbrowski Kuba - Rugby Białystok

1. Przyjazd w dniu 07.12.2023 do godz. 18.00.
2. Zawodnicy muszą posiadać:
• obuwie do treningu i gry na boisku sztucznym, hali oraz ciężarowni,
• ubrania ciepłe do treningu na zewnątrz (czapki, rękawiczki),
• ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby - dokument w formie papierowej,
• dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport),
• dokumenty do zwrotu kosztów podróży (2 klasa pociąg pośpieszny),
• podpisane przez opiekunów ustawowych oświadczenia o hospitalizacji i leczeniu oraz samodzielnym przyjeździe i powrocie z konsultacji (druki w załączeniu).
3. W przypadku nieobecności na konsultacji kadry U18, proszę o natychmiastowy kontakt z trenerem kadry U18 Przemysławem Pustkowski pod nr tel. 502313151.
4. Zakończenie w dniu 10.12.2023, godz. 10.00.

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.