22/11/2023

NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7
Termin: 25-26 listopada 2023
Miejsce pobytu: Villa Pascal, ul. Łamana 5, Gdańsk
Miejsce treningów: boisko kryte, ul. Meissnera 5, Gdańsk

Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdkańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
03. Kołdej Małgorzata (nr licencji 10410)
04. Krysiak Oliwia (nr licencji 13577)
05. Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
06. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
07. Morus Marta (nr licencji 8080)
08. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
09. Respondek Klaudia (nr licencji 7430)
10. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
11. Strugińska Oliwia (nr licencji 12945)
12. Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
13. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
14. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
15. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
RC Legia Warszawa
16. Czumer-Iwin Tamara (nr licencji 8710)
17. Pietrzak Monika (nr licencji 6040)
18. Zaishliuk Ilona (nr licencji 12045)
Rugby Białystok
19. Kosowska Magdalena (nr licencji 13563)

Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz – trener
Stępień Tomasz – asystent trenera
Gdaniec Jarosław – trener analiza wideo
Cajzer Robert – fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr – kierownik

Ważne:
1. Początek zgrupowania w Gdańsku w dniu 25.11.2023 (sobota) na krytym boisku przy ul. Meissnera 5 o godz. 11:30
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 26.10.2023 (niedziela) ok godz. 13

Harmonogram zgrupowania:
25.11. (sobota)
- 2 x trening na boisku
- 1 x zajęcia teoretyczne
26.11. (niedziela)
- 1 x trening na boisku
- 1 x zajęcia teoretyczne

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.