27/10/2023

W dniach 25-26 października br. w Stoku Lackim i Nowych Iganiach rozegrano Halowe Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w Rugby TAG szkół podstawowych dziewcząt i chłopców z klas IV, V i VI. W Mistrzostwach udział wzięło 8 szkół, zagrały 23 drużyny, razem 184 zawodniczek i zawodników.

25.10.2023 Stok Lacki

Klasa IV
SP Stok Lacki - SP Czuryły 1:0
SP Czuryły - SP Zbuczyn 0:3
SP Zbuczyn - SP Stok Lacki 0:1
SP Stok Lacki - SP Czuryły 1:0
SP Czuryły - SP Zbuczyn 0:3
SP Zbuczyn - SP Stok Lacki 0:1
1. SP Stok Lacki
2. SP Zbuczyn
3. SP Czuryły
Najlepszy zawodnik : Oliwier Brzeziński SP Stok Lacki

Klasa V
Grupa A
SP Stok Lacki 1 - SP Golice 3:0
SP Pruszyn 2 - SP Golice 1:2
SP Golice - SP Stok Lacki 1 0:0
SP Pruszyn 2 - SP Stok Lacki 1 1:2
SP Czuryły - SP Pruszyn 2 2:1
Grupa B
SP Stok Lacki 2 - SP Zbuczyn 0:2
SP Zbuczyn - SP Pruszyn 1 1:1
SP Pruszyn 1 - SP Stok Lacki 2 2:0
SP Zbuczyn - SP Pruszyn 1 1:2 (dogrywka)
Półfinał 1 SP Stok Lacki - SP Zbuczyn 0:1
Półfinał 2 SP Pruszyn 1 - SP Stok Lacki 2 1:0
Mecz o 5 miejsce SP Golice - SP Stok Lacki 2 1:0
Mecz o 3 miejsce SP Stok Lacki 1 - SP Pruszyn 1 1:0
Mecz o 1 miejsce SP Zbuczyn - SP Czuryły 1:0
1. SP Zbuczyn
2. SP Czuryły
3. SP Stok Lacki 1
4. SP Pruszyn 1
5. SP Golice
6. SP Stok Lacki 2
7. SP Pruszyn 2
Najlepsza zawodniczka : Oliwka Jastrzębska SP Zbuczyn

Klasa VI
SP Stok Lacki - SP Czuryły 2:2
SP Zbuczyn - SP Pruszyn 1:2
SP Golice - SP Stok Lacki 2:0
SP Czuryły - SP Zbuczyn 0:3
SP Pruszyn - SP Golice 1:0
SP Stok Lacki - SP Zbuczyn 0:1
SP Czuryły - SP Pruszyn 0:3
SP Golice - SP Zbuczyn 0:1
SP Stok Lacki - SP Pruszyn 0:2
SP Golice - SP Czuryły 2:0
1. SP Pruszyn
2. SP Zbuczyn
3. SP Golic
4. SP Stok Lacki
5. SP Czuryły
Najlepszy zawodnik : Kacper Nowakowski SP Pruszyn

26.10.2023 Nowe Iganie

Klasa IV
SP Nowe Iganie 1 - SP Żelków 3:0
SP Żelków - SP Nowe Iganie 2 0:3
SP Nowe Iganie 1 - SP Nowe Iganie 1 0:2
SP Nowe Iganie 1 - SP Żelków 2:0
SP Żelków - SP Ńowe Iganie 2 0:4
SP Nowe Iganie 2 - SP Nowe Iganie 1 3:1
1. SP Nowe Iganie 1
2. SP Nowe Iganie 2
3. SP Żelków
Najlepszy zawodnik : Marcel Marciniak SP Nowe Iganie

Klasa V
SP Nowe Iganie - SP Żelków 1:2
SP Żelków - SP Suchożebry 1:0
SP Suchożebry - SP Nowe Iganie 2:1
SP Nowe Iganie - SP Żelków 0:4
SP Żelków - SP Suchożebry 2:1
SP Suchożebry - SP Nowe Iganie 2:2
1. SP Żelków
2. SP Suchożebry
3. SP Nowe Iganie
Najlepszy zawodnik : Mateusz Łasocha SP Żelków

Klasa VI
SP Nowe Iganie - SP Żelków 0:3
SP Zelków - SP Nowe Iganie 3:1
SP Nowe Iganie - SP Żelków 1:1
1. SP Żelków
2. SP Nowe Iganie
Najlepszy zawodnik : Szymon Strupiechowski SP Żelków

Nauczyciele WF
SP Stok Lacki Bartek Rucki
SP Zbuczyn i SP Czuryły Magdalena Bryk Duda
SP Pruszyn Tomasz Borkowski
SP Golice Agnieszka Krzymowska
SP Nowe Iganie Piotr Szkop
SP Żelków Dariusz Garwoliński
SP Suchożebry Robert Litwiński

Grzegorz Pliszka
Oficer Województwa Mazowieckiego

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

ORLEN Orkan Sochaczew
22 18
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
10 30
Awenta Pogoń Siedlce

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.