Tabela

  Drużyna M W P R B Pkt b. Pkt
1 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki** 18 15 2 1 688-270 19 77
2 Ogniwo Sopot 18 15 3 0 719-258 15 75
3 Orkan Sochaczew 18 13 5 0 852-314 13 65
4 Edach Budowlani Lublin 18 13 4 1 504-278 11 65
5 Lechia Gdańsk 18 8 10 0 527-507 11 43
6 Juvenia Kraków 18 7 11 0 534-513 10 38
7 Arka Gdynia 18 6 12 0 437-647 5 29
8 Awenta Pogoń Siedlce 18 4 14 0 300-756 3 19
9 Posnania Poznań 18 2 16 0 294-1102 2 9
10 Up Fitness Skra Warszawa 18 6 12 0 367-359 0 -72

** - w sezonie wiosennym drużyna Master Pharm "przeprowadziła się" do Aleksandrowa Łódzkiego zmieniając nazwę.


Najskuteczniejsi gracze

  Zawodnik Drużyna Pkt
1 Pieter Steenkamp Orkan Sochaczew 323
2 Wojciech Piotrowicz Ogniwo Sopot 213
3 Riaan van Zyl Juvenia Kraków 200
4 Nkululeko Ndlovu Budowlani Lublin 190
5 Paul Walters Skra Warszawa 176
6 Dawid Banaszek Arka Gdynia 152
7 Paweł Boczulak Lechia Gdańsk 143
8 Vitalii Kramarenko Budo 2011 Aleksandrów 135
9 Mamuka Chanchibadze Pogoń Siedlce 114
10 Kamil Brzozowski Budo 2011 Aleksandrów 97
11 Patryk Chain Budo 2011 Aleksandrów 94
12 Mateusz Plichta Ogniwo Sopot 67
13 Szymon Sirocki Arka Gdynia 65
13 Dwayne Burrows Ogniwo Sopot 65
15 Kacper Skup Pogoń Siedlce 60
17 Przemysław Rajewski Pogoń Siedlce 50
17 Bartłomiej Sadowski Orkan Sochaczew 50
17 Jonathan O'Neill Orkan Sochaczew 55
17 Oleksandr Shevchenko Budo 2011 Aleksandrów 50
17 Piotr Wiśniewski Budowlani Lublin 50
21 Polomea Finau Budo 2011 Aleksandrów 46
22 Michał Szwarc Orkan Sochaczew 45
22 Michał Krużycki Lechia Gdańsk 45
24 Michał Kępa Orkan Sochaczew 44

Ogółem punkty zdobywało 205 zawodników, stan na dzień 11.06.2023.


Terminarz

Kolejka nr 1

13:00
Orkan Sochaczew
103 5
Posnania Poznań 13:00
* - Odjęto 1 punkt Posnanii za brak realizacji “Programu Młodzieżowiec”
14:00 # 20/08/2022
Edach Budowlani Lublin
16 16
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 14:00 # 20/08/2022
14:00 # 20/08/2022
Up Fitness Skra Warszawa
28 12
RzKS Juvenia Kraków 14:00 # 20/08/2022
14:00 # 21/08/2022
RC Lechia Gdańsk
45 10
RC Arka Gdynia 14:00 # 21/08/2022
16:00 # 20/08/2022
Ogniwo Sopot
71 3
Awenta Pogoń Siedlce 16:00 # 20/08/2022

Kolejka nr 2

15:00 # 27/08/2022
Posnania Poznań
5 51
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 15:00 # 27/08/2022
17:00 # 27/08/2022
Orkan Sochaczew
18 13
Ogniwo Sopot 17:00 # 27/08/2022
15:00 # 27/08/2022
Awenta Pogoń Siedlce
7 47
Up Fitness Skra Warszawa 15:00 # 27/08/2022
15:00 # 28/08/2022
RzKS Juvenia Kraków
16 17
RC Lechia Gdańsk 15:00 # 28/08/2022
15:00 # 27/08/2022
RC Arka Gdynia
6 17
Edach Budowlani Lublin 15:00 # 27/08/2022

Kolejka nr 3

16:00
Ogniwo Sopot
69 5
Posnania Poznań 16:00
15:00 # 10/09/2022
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
56 5
RC Arka Gdynia 15:00 # 10/09/2022
14:00 # 10/09/2022
Edach Budowlani Lublin
23 11
RzKS Juvenia Kraków 14:00 # 10/09/2022
13:00 # 10/09/2022
RC Lechia Gdańsk
57 14
Awenta Pogoń Siedlce 13:00 # 10/09/2022
14:00 # 11/09/2022
Up Fitness Skra Warszawa
32 21
Orkan Sochaczew 14:00 # 11/09/2022
/Skra: -1 pkt*/

Kolejka nr 4

15:00 # 17/09/2022
Posnania Poznań
29 68
RC Arka Gdynia 15:00 # 17/09/2022
/Posnania: -1 pkt*/
15:00 # 17/09/2022
RzKS Juvenia Kraków
17 49
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 15:00 # 17/09/2022
14:00 # 18/09/2022
Ogniwo Sopot
25 22
Up Fitness Skra Warszawa 14:00 # 18/09/2022
/Skra: -1 pkt*/
16:00 # 18/09/2022
Orkan Sochaczew
27 25
RC Lechia Gdańsk 16:00 # 18/09/2022
16:00 # 18/09/2022
Awenta Pogoń Siedlce
10 31
Edach Budowlani Lublin 16:00 # 18/09/2022

Kolejka nr 5

16:00 # 01/10/2022
RzKS Juvenia Kraków
33 45
RC Arka Gdynia 16:00 # 01/10/2022
15:00 # 01/10/2022
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
83 7
Awenta Pogoń Siedlce 15:00 # 01/10/2022
14:00 # 02/10/2022
Edach Budowlani Lublin
26 24
Orkan Sochaczew 14:00 # 02/10/2022
20:00 # 01/10/2022
RC Lechia Gdańsk
34 43
Ogniwo Sopot 20:00 # 01/10/2022
14:00 # 01/10/2022
Up Fitness Skra Warszawa
101 7
Posnania Poznań 14:00 # 01/10/2022

Kolejka nr 6

14:00 # 08/10/2022
Up Fitness Skra Warszawa
80 0
RC Lechia Gdańsk 14:00 # 08/10/2022
16:00 # 08/10/2022
Ogniwo Sopot
30 24
Edach Budowlani Lublin 16:00 # 08/10/2022
16:00 # 08/10/2022
Orkan Sochaczew
24 30
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16:00 # 08/10/2022
14:00 # 09/10/2022
Awenta Pogoń Siedlce
17 25
RC Arka Gdynia 14:00 # 09/10/2022
15:00 # 08/10/2022
Posnania Poznań
42 40
RzKS Juvenia Kraków 15:00 # 08/10/2022

Kolejka nr 7

14:00 # 22/10/2022
RzKS Juvenia Kraków
43 8
Awenta Pogoń Siedlce 14:00 # 22/10/2022
15:00 # 23/10/2022
RC Arka Gdynia
5 115
Orkan Sochaczew 15:00 # 23/10/2022
17:00 # 22/10/2022
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
5 15
Ogniwo Sopot 17:00 # 22/10/2022
14:00 # 22/10/2022
Edach Budowlani Lublin
24 24
Up Fitness Skra Warszawa 14:00 # 22/10/2022
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0 za udział nieuprawnionego zawodnika
13:00 # 22/10/2022
RC Lechia Gdańsk
69 26
Posnania Poznań 13:00 # 22/10/2022

Kolejka nr 8

13:00 # 29/10/2022
RC Lechia Gdańsk
28 32
Edach Budowlani Lublin 13:00 # 29/10/2022
14:00 # 29/10/2022
Up Fitness Skra Warszawa
30 29
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 14:00 # 29/10/2022
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0 za udział nieuprawnionego zawodnika, w przypadku drugiego walkowera w sezonie odjęto klubowi 10 punktów z tabeli
16:00 # 13/11/2022
Ogniwo Sopot
43 3
RC Arka Gdynia 16:00 # 13/11/2022
14:00 # 29/10/2022
Orkan Sochaczew
52 19
RzKS Juvenia Kraków 14:00 # 29/10/2022
14:00 # 30/10/2022
Posnania Poznań
10 36
Awenta Pogoń Siedlce 14:00 # 30/10/2022

Kolejka nr 9

13:00 # 06/11/2022
Awenta Pogoń Siedlce
23 61
Orkan Sochaczew 13:00 # 06/11/2022
/rozegrany 06.11.2022/
13:00 # 25/02/2023
Ogniwo Sopot
59 7
RzKS Juvenia Kraków 13:00 # 25/02/2023
/rozegrany 25.02.2023/ ***- Zmiany gospodarzy z Lublina na Poznań i z Krakowa na Sopot
16:00 # 19/11/2022
RC Arka Gdynia
12 57
Up Fitness Skra Warszawa 16:00 # 19/11/2022
12:00 # 19/11/2022
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
29 24
RC Lechia Gdańsk 12:00 # 19/11/2022
14:00 # 04/03/2023
Posnania Poznań
5 39
Edach Budowlani Lublin 14:00 # 04/03/2023
/rozegrany 04.03.2023/***- Zmiany gospodarzy z Lublina na Poznań i z Krakowa na Sopot

Kolejka nr 10

14:00 # 12/03/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
30 22
Edach Budowlani Lublin 14:00 # 12/03/2023
13:00
RzKS Juvenia Kraków
25 0
Up Fitness Skra Warszawa 13:00
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
12:00 # 12/03/2023
Awenta Pogoń Siedlce
21 20
Ogniwo Sopot 12:00 # 12/03/2023
14:00 # 18/03/2023
Posnania Poznań
12 80
Orkan Sochaczew 14:00 # 18/03/2023
/rozegrany 18.03.2023/
16:00 # 03/06/2023
RC Arka Gdynia
30 27
RC Lechia Gdańsk 16:00 # 03/06/2023
przełożony na 03.06.2023

Kolejka nr 11

16:00 # 25/03/2023
Ogniwo Sopot
19 10
Orkan Sochaczew 16:00 # 25/03/2023
Up Fitness Skra Warszawa
0 25
Awenta Pogoń Siedlce
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
14:00 # 26/03/2023
RC Lechia Gdańsk
33 14
RzKS Juvenia Kraków 14:00 # 26/03/2023
14:00 # 25/03/2023
Edach Budowlani Lublin
40 7
RC Arka Gdynia 14:00 # 25/03/2023
14:00 # 26/03/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
95 5
Posnania Poznań 14:00 # 26/03/2023

Kolejka nr 12

16:00 # 01/04/2023
RC Arka Gdynia
10 28
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16:00 # 01/04/2023
15:30 # 02/04/2023
RzKS Juvenia Kraków
17 18
Edach Budowlani Lublin 15:30 # 02/04/2023
12:00 # 02/04/2023
Awenta Pogoń Siedlce
17 30
RC Lechia Gdańsk 12:00 # 02/04/2023
14:00
Orkan Sochaczew
25 0
Up Fitness Skra Warszawa 14:00
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
14:00 # 01/04/2023
Posnania Poznań
0 108
Ogniwo Sopot 14:00 # 01/04/2023

Kolejka nr 13

Up Fitness Skra Warszawa
0 25
Ogniwo Sopot
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
14:00 # 08/04/2023
RC Lechia Gdańsk
0 49
Orkan Sochaczew 14:00 # 08/04/2023
12:00 # 08/04/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
41 20
RzKS Juvenia Kraków 12:00 # 08/04/2023
14:00 # 08/04/2023
Edach Budowlani Lublin
78 17
Awenta Pogoń Siedlce 14:00 # 08/04/2023
14:00 # 08/04/2023
RC Arka Gdynia
94 7
Posnania Poznań 14:00 # 08/04/2023

Kolejka nr 14

14:00
Posnania Poznań
25 0
Up Fitness Skra Warszawa 14:00
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
16:00 # 22/04/2023
Awenta Pogoń Siedlce
10 29
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16:00 # 22/04/2023
16:00 # 22/04/2023
Ogniwo Sopot
42 10
RC Lechia Gdańsk 16:00 # 22/04/2023
14:00 # 23/04/2023
RzKS Juvenia Kraków
60 19
RC Arka Gdynia 14:00 # 23/04/2023
15:30 # 23/04/2023
Orkan Sochaczew
28 19
Edach Budowlani Lublin 15:30 # 23/04/2023

Kolejka nr 15

16:00
RC Lechia Gdańsk
25 0
Up Fitness Skra Warszawa 16:00
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
14:00 # 29/04/2023
Edach Budowlani Lublin
20 34
Ogniwo Sopot 14:00 # 29/04/2023
14:00 # 30/04/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
29 15
Orkan Sochaczew 14:00 # 30/04/2023
14:00 # 30/04/2023
RC Arka Gdynia
36 12
Awenta Pogoń Siedlce 14:00 # 30/04/2023
14:00 # 29/04/2023
RzKS Juvenia Kraków
94 7
Posnania Poznań 14:00 # 29/04/2023

Kolejka nr 16

16:00 # 06/05/2023
Awenta Pogoń Siedlce
17 37
RzKS Juvenia Kraków 16:00 # 06/05/2023
15:30 # 07/05/2023
Orkan Sochaczew
68 26
RC Arka Gdynia 15:30 # 07/05/2023
16:00 # 07/05/2023
Ogniwo Sopot
42 17
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16:00 # 07/05/2023
Up Fitness Skra Warszawa
0 25
Edach Budowlani Lublin
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
14:00 # 06/05/2023
Posnania Poznań
5 35
RC Lechia Gdańsk 14:00 # 06/05/2023

Kolejka nr 17

14:00 # 21/05/2023
Edach Budowlani Lublin
24 15
RC Lechia Gdańsk 14:00 # 21/05/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
25 0
Up Fitness Skra Warszawa
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 25:0, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
16:00 # 21/05/2023
RC Arka Gdynia
23 39
Ogniwo Sopot 16:00 # 21/05/2023
15:30 # 21/05/2023
RzKS Juvenia Kraków
21 36
Orkan Sochaczew 15:30 # 21/05/2023
14:00 # 20/05/2023
Awenta Pogoń Siedlce
80 12
Posnania Poznań 14:00 # 20/05/2023

Kolejka nr 18

15:30 # 28/05/2023
Orkan Sochaczew
96 10
Awenta Pogoń Siedlce 15:30 # 28/05/2023
14:00 # 28/05/2023
RzKS Juvenia Kraków
26 23
Ogniwo Sopot 14:00 # 28/05/2023
Up Fitness Skra Warszawa
0 25
RC Arka Gdynia
Zweryfikowano przez KGiD jako walkower 0:25, klubowi odjęto też 10 punktów z tabeli
15:00 # 27/05/2023
RC Lechia Gdańsk
33 50
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 15:00 # 27/05/2023
Edach Budowlani Lublin
25 0
Posnania Poznań
25:0 vo

Finał/Mecz o 3 miejsce

17:00 # 10/06/2023
Orkan Sochaczew
30 13
Edach Budowlani Lublin 17:00 # 10/06/2023
18:30 # 11/06/2023
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
12 8
Ogniwo Sopot 18:30 # 11/06/2023

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.