14/03/2022

NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ KOBIET 7
 
Termin: 19-20.03.2022
Nocleg: Villa Pascal, ul. Łamana 5, Gdańsk
Treningi: boisko sportowe, ul. Meissnera 5, Gdańsk
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
03. Kołdej Małgorzata (nr licencji 10410)
04. Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
05. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
06. Morus Marta (nr licencji 8080)
07. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
08. Panasenko Oksana (nr licencji 10142)
09. Respondek Klaudia (nr licencji 7430)
10. Schuetzmann Susanna (nr licencji 12354)
11. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
12. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
13. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
14. Beszterda Sandra (nr licencji 9525)
15. Frąckowiak Katarzyna (nr licencji 12253)
RC Legia Warszawa
16. Czumer Tamara (nr licencji 8710)
17. Lachowska Aleksandra (nr licencji 8876)
18. Nowosz Marta (nr licencji 5071)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz - trener
Stępień Tomasz - asystent trenera
Cajzer Robert - fizjoterapeuta
Kwidziński Piotr - kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu 19.03.2022 r (sobota) o godz. 11:30 w Gdańsku przy ul. Meissnera 5.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- zawodniczki niepełnoletnie – zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 20.03.2022 r około godz. 13.00.
 
Harmonogram zgrupowania:
19.03 (sobota)
- 2 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
20.03 (niedziela)
- 1 x trening
 
Jacek Zalejarz
p.o. Kierownika Wyszkolenia PZR

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.