07/12/2014

Medale rozdane, dwa miesiące gier za nami, wyłoniliśmy najlepsze szkolne drużyny rugby tag w Polsce, na razie po walce w trzech województwach.

W programie pilotażowym Ministerstwa Sportu i Turystyki „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży” brały udział województwa lubelskie, łódzkie i pomorskie. 

Podajemy oficjalne wyniki finału I Ogólnopolskiego Szkolnego Turnieju Rugby Tag im. Szalenie Szybkiego Rudolfa, który odbył się 5 grudnia 2014 w łódzkiej Atlas Arenie.

Wyniki w kategorii klas IV (U 10 - 2004):

SP 30 Łódź - SP 58 Łódź 1:0; SP 10 Gdynia - SP Fregata Gdańsk 5:0; SP 40 Lublin - SP Białki Dolne 4:6; SP 30 Łódź - SP 10 Gdynia 1:3; SP 58 Łódź - SP Fregata Gdańsk 2:3; SP 40 Lublin - SP 30 Łódź 3:4; SP Białki Dolne - SP 58 Łódź 3:6; SP 10 Gdynia - SP 40 Lublin 4:1; SP Fregata Gdańsk - SP 30 Łódź 2:3; SP Białki Dolne - SP 10 Gdynia 1:4; SP 58 Łódź - SP 40 Lublin 2:2; SP Fregata Gdańsk - SP Białki Dolne 5:1; SP 58 Łódź - SP 10 Gdynia 1:6; SP 30 Łódź - SP Białki Dolne 8:4; SP Fregata Gdańsk - SP 40 Lublin 5:2.

Klasyfikacja: 1.Szkoła Podstawowa nr 10 Gdynia; 2.Szkoła Podstawowa nr 30 Łódź; 3.Szkoła Podstawowa Fregata Gdańsk; 4.Szkoła Podstawowa nr 58 Łódź; 5.Szkoła Podstawowa Białki Dolne; 6.Szkoła Podstawowa nr 40 Lublin

Najlepszy zawodnik - Mateusz Kaczmarek Szkoła Podstawowa nr 10 Gdynia

Wyniki w kategorii klas V (U 11 - 2003):

SP 152 Łódź - SP 54 Łódź 7:2; SP 40 Lublin - SP Białki Dolne 3:4; SP 54 Łódź - SP Ogorzeliny 4:2; SP 40 Lublin - SP 152 Łódź 1:10; SP Białki Dolne - SP 54 Łódź 4:7; SP Ogorzeliny - SP 152 Łódź 3:7; SP 54 Łódź - SP 40 Lublin 8:2; SP Ogorzeliny - SP Białki Dolne 11:1; SP 152 Łódź - SP Białki Dolne 8:2; SP Ogorzeliny - SP 40 Lublin 3:4.

Klasyfikacja: 1.Szkoła Podstawowa nr 152 Łódź; 2.Szkoła Podstawowa nr 54 Łódź; 3.Szkoła Podstawowa Ogorzeliny; 4.Szkoła Podstawowa nr 40 Lublin; 5.Szkoła Podstawowa Białki Dolne

Najlepszy zawodnik - Zuzanna Długoszewska Szkoła Podstawowa nr 152 Łódź

Wyniki w kategorii klas VI (U 12 - 2002):

SP Kurowice - SP 54 Łódź 4:2; SP 10 Gdynia - SP 1 Sopot 5:1; SP 40 Lublin - SP Białki Dolne 5:0; SP Kurowice - SP 10 Gdynia 3:4; SP 54 Łódź - SP 1 Sopot 7:3; SP 40 Lublin - SP Kurowice 1:6; SP Białki Dolne - SP 54 Łódź 0:8; SP 10 Gdynia - SP 40 Lublin 7:2; SP 1 Sopot - SP Kurowice 0:4; SP Białki Dolne - SP 10 Gdynia 1:8; SP 54 Łódź - SP 40 Lublin 9:1; SP 1 Sopot - SP Białki Dolne 4:1; SP 54 Łódź - SP 10 Gdynia 2:7; SP Kurowice - SP Białki Dolne 9:1; SP 1 Sopot - SP 40 Lublin 1:4.

Klasyfikacja: 1.Szkoła Podstawowa nr 10 Gdynia; 2.Szkoła Podstawowa Kurowice; 3.Szkoła Podstawowa nr 54 Łódź; 4.Szkoła Podstawowa nr 40 Lublin; 5.Szkoła Podstawowa nr 1 Sopot; 6.Szkoła Podstawowa Białki Dolne

Najlepszy zawodnik - Dominik Mohyła Szkoła Podstawowa nr 10 Gdynia

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za pokazanie bardzo wysokiego poziomu gry w rugby tag.

Tekst www.facebook.com/rugbydzieci, zdjęcia Mirosław Jabłoński

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.