31/10/2023

Zgrupowanie Kadry Narodowej Męskiej Rugby XV, 5 - 12.11.2023 (Gniewino, Polska) i mecz Polska v Armia Brytyjska 11.11.2023 (Gdynia, Polska)

Polski Związek Rugby powołuje niżej wymienionych zawodników KNM XV na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w terminie 05-12. listopada 2023 w Gniewinie i mecz z Armią Brytyjską, który zostanie rozegrany 11.11.2023 w Gdyni.

Miejski Klub Sportowy Ogniwo Sopot
01. Fidler Thomas, nr lic. 11668
02. Gąska Sylwester, nr lic. 6083
03. Burek Jakub, nr lic. 6769
04. Wilczuk Wiktor, nr lic. 8349
05. Zeszutek Piotr, nr lic. 2481
06. Tebbatt Jordan, nr lic. 13773
07. Plichta Mateusz, nr lic. 5032
08. Piotrowicz Wojciech, nr lic. 1923
Klub Sportowy Edach Budowlani Lublin
09. Szczepański Grzegorz, nr lic. 4056
Rzemieślniczy Klub Sportowy Juvenia Kraków
10. Siemaszko Marcin nr lic. 2339
Rugby Club Arka Gdynia
11. Banaszek Dawid, nr lic. 896
Rugby Club Orkan Sochaczew
12. Gadomski Michał, nr lic. 6459
13. Mechecki Krystian, nr lic. 7052
14. Pętlak Adrian, nr lic. 7177
15. Sadowski Bartłomiej, nr lic. 5714
16. Plichta Dawid, nr lic. 4187
Rugby Club Lechia Gdańsk
17. Krużycki Michał, nr lic. 1448
18. Dabkiewicz Radosław, nr lic. 4652
Klub Sportowy Budowlani Łódź
19.Małecki Jakub, nr lic. 12082
20. Palamarczuk Kacper, nr lic. 12190
Miejski Klub Sportowy Awenta Pogoń Siedlce
21. Halaifuana Taufui Siokivaha, nr lic. 10429
22. Korneć Łukasz, nr lic. 7787
23. Reksulak Patryk, nr lic. 3949
Budowlani Rugby Spółka Akcyjna
24. Cole Sean, nr lic. 13767
25. Dobijański Przemysław, nr lic. 7557
Sligo RFC - Irlandia
26. Wojtkowicz Jakub
Boroughmuir Bears - Szkocja
27. Loboda Max
Hull RUFC - Anglia
28. Hudson Kowalewicz Peter
Brighton Blues FC - Anglia
29. Maltby Stasio
Cross Keys RFC - Walia
30. Tomsa Callum

Sztab szkoleniowy:
Trener główny – Chris Hitt
Asystent trenera – Morgan Stoddart
Analityk Video – Cameron Elias
Trener przygotowania fizycznego – Mirosław Babiarz
Fizjoterapeuci – Karol Grablowski, Rafał Antoniak

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.