04/09/2023

NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7

Termin: 08 - 10.09.2023
Treningi: COS OPO Cetniewo, Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo
Miejsce zgrupowania: COS OPO Cetniewo, Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo

Lista powołanych zawodniczek:
Arka Gdynia
01. Turzyńska Nadia (nr licencji 11233)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
02. Druzgałą Julia (nr licencji 8174)
03. Kołdej Małgorzata (nr licencji 10410)
04. Krysiak Oliwia (nr licencji 13577)
05. Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
06. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
07. Morus Marta (nr licencji 8080)
08. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
09. Respondek Klaudia (nr licencji 7430)
10. Strugińska Oliwia (nr licencji 12945)
11. Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
12. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
13. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
14. Frąckowiak Katarzyna (nr licencji 12253)
15. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
KS Budowlani Łódź
16. Karolina Krawczyk (nr licencji 8376)
Legia Warszawa
17. Czumer-Iwin Tamara (nr licencji 8710)
18. Pietrzak Monika (nr licencji 6040)
19. Rawecka Oliwia (nr licencji 8390)
20. Zaishliuk Ilona (nr licencji 12045)

Sztab szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz – trener
Stępień Tomasz – asystent trenera
Cajzer Robert – fizjoterapeuta
Gdaniec Jarosław – trener analiza wideo

Ważne:
1. Spotkanie w COS OPO w Cetniewie, w dniu 08.09.2023, do godziny 13:00.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
3. Zakończenie zgrupowania około godziny 13:00 w dniu 10.09.2023.

Harmonogram zgrupowania
08.09. (piątek)
- 2 x zajęcia (boisko i analiza wideo),
09.09. (sobota)
- 3 x zajęcia (2 x boisko i analiza wideo),
10.05. (niedziela)
- 1 x zajęcia (1 x boisko),

Jarosław Gdaniec

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.