30/08/2023

Powołania na zgrupowanie KNM XV - 7-10.09.2023, Spała

BUDO 2011 Aleksandrow Łódźki
01. Sean Cole – numer licencji 13767

RC Lechia Gdańsk
02. Grzegorz Buczek – numer licencji 1438
03. Robert Wójtowicz – numer licencji 4904
04. Michał Krużycki – numer licencji 1448

MKS Ogniwo Sopot
05. Piotr Zeszutek – numer licencji 2481
06. Jordan Tebbatt – numer licencji 13773
07. Mateusz Plichta – numer licencji 5032
08. Wojciech Piotrowicz – numer licencji 1923
09. Sylwek Gąska – numer licencji 6083

RC Orkan Sochaczew
10. Patryk Chain – numer licencji 9414
11. Dawid Plichta – numer licencji 5032
12. Jonathan O’Neill – numer licencji 11133
13. Michal Gadomski – numer licencji 6459
14. Krystian Olejek – numer licencji 7111

Edach Budowlani Lublin
15. Grzegorz Szczepański – numer licencji 4056
16. Robizon Kelberashvili – numer licencji 7312
17. Michał Musur – numer licencji 6081

RC Arka Gdynia
18. Dawid Banaszek – numer licencji 896

Awenta Pogoń Siedlce
19. Siokivaha Halaifuana Taufui – numer licencji 10429

OKS Skra Warszawa
20. Patryk Reksulak – numer licencji 3949
21. Bercho Botha – numer licencji 10851

KS Budowalni Łódź
22. Kacper Palamarczuk – numer licencji 12190

Sztab szkoleniowy:
Trener główny – Chris Hitt
Asystent trenera – Morgan Stoddart
Analityk wideo – Cameron Elias
Trener przygotowania fizycznego – Mirosław Babiarz
Fizjoterapeuci – Karol Grablowski, Rafał Antoniak,

Informacje o zgrupowaniu:
Przyjazd – Czwartek 7 września 2023, godzina 17:00 – COS OPO Spała
Zakończenie zgrupowania – Niedziela, 10 września 2023, godzina 13:00

Zawodnicy muszą posiadać:
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną nawierzchnią,
- ubrania: reprezentacyjne oraz do treningu na boisku oraz treningu na siłowni i dojo, strój na basen i okulary pływackie,
- podpisany shaker, podpisane pudełko na witaminy, notes, na potrzeby odpraw taktycznych,
- ważne badania lekarskie o zdolności do uprawiania sportu rugby - dokument papierowy,
- dokumenty do zwrotu kosztów podróży.

Michał Czerwiowski

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.