06/07/2023

NAZWA AKCJI: Zgrupowanie KNK7 i Mistrzostwa Europy U18 w Pradze.

Termin: 10 - 17 lipca 2023
Treningi: Ruda Śląska
Miejsce turnieju: Praga (Czechy)

Lista powołanych zawodniczek:
Bestie Kraków

01. Katarzyna Kozłowska (nr licencji 12857)
02. Sara Malach (nr licencji 12957)
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
03. Oliwia Krysiak (nr licencji 13577)
Błyskawice Rzeszów
04. Patrycja Podlesiecka (nr licencji 12648)
05. Emilia Raczyńska (nr licencji 12056)
Diablice Ruda Śląska
06. Laura Borowska (nr licencji 10560)
KS Budowlani Łódź
07. Dorota Krawczyk (nr licencji 8375)
08. Karolina Krawczyk (nr licencji 8376)
09. Zofia Fornalczyk (nr licencji 11476)
Juvenia Kraków
10. Magdalena Badura (nr licencji 11198)
RC Częstochowa
11. Julia Wezgowiec (nr licencji 11667)
Rugby Klub Arka Gdynia
12. Kamila Stawicka (nr licencji 10163)
Venol Atomówki Łódź
13. Iza Gumińska (nr licencji 8460)
14. Nina Klamka ( nr licencji 12007)

Sztab Szkoleniowy:
Jurij Buchało – trener
Daniel Kowalski – asystent trenera
Jarosław Gdaniec – trener analiza wideo
Robert Cajzer – fizjoterapeuta

Ważne:
1. Przyjazd do Rudy Śląskiej w dniu 10.07.2023, do godziny 18:00.
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości,
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną murawą,
- odzież treningową,
- bilety komunikacji do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej i inne, przesłane wcześniej dokumenty,
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 17.07.2023 r.

Harmonogram zgrupowania:
10.07.2023 (poniedziałek) zakwaterowanie
- 1 x trening
11.07.2023 (wtorek)
- 2 x trening + analiza
12.07.2023 (środa)
- 2 x trening + analiza
13.07.2023 (czwartek) wyjazd do Pragi
- 1 x trening + analiza
14.07.2023 (piątek)
- trening przedturniejowy
15.07.2023 (sobota)
- dzień turniejowy
16.07.2023 (niedziela)
- dzień turniejowy (wyjazd z Pragi i nocleg w Polsce)
17.07.2023 (poniedziałek)
- zakończenie zgrupowania w Rudzie Śląskiej, około godziny 10:00.

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.