21/04/2023


20-22.04.2023 : Eliminacje KNK7 do WRSS, Stellenbosch (RPA)
20.04.2023, godz. 11.00: Polska v Paragwaj 15:7
20.04.2023, godz. 14.45: Polska v Hong Kong (Chiny) 31:0
21.04.2023, godz. 11.32: Polska v Kolumbia 26:19
Reprezentacja Polski Kobiet wygrała Grupę D!
21.04.2023, godz. 15.00: Polska v Madagaskar 19:5 (ćwierćfinał)
22.04.2023, godz. 10.16: Polska v Belgia 19:24 (półfinał)

22.04.3024, godz. 12.46: Polska v Chiny 10:14 (mecz o III miejsce)
Transmisje:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLAqM3R22itTwylFjbetF8jbPo9kV3FKNN 

22-23.04.2023 : Ekstraliga - XIV kolejka
Awenta Pogoń Siedlce v BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki (sobota, godz. 16.00; Gwozdecki, Pawlicki, Mikołajczyk)
MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk (sobota, godz. 17.00; Jastrzębski, Jasiński, Rycewicz)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 14.00; Pawlik, Stępień, Jaczek)
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 13.50
RC Orkan Sochaczew v Edach Budowlani Lublin (niedziela, godz. 15.30; Jasiński, Gwozdecki, Ingarden)
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 15.35
KS Posnania Poznań v UP Fitness Skra Warszawa

22.04.2023 : I Liga - XII kolejka
Rugby Białystok v Budowlani Łódź (godz. 13.30; Jaczek, Pawlik, Sędzia Okręgowy)
Sparta Jarocin v AZS AWF Warszawa (godz. 13.00; Skonieczny, Michalik, Sędzia Okręgowy)
Arka Rumia v Hegemon Mysłowice (godz. 14.00; Kowalski, Jasiński, Sędzia Okręgowy)
Legia Warszawa - pauzuje

22-23.04.2023 : II liga - VIII kolejka
Wataha RC Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska (sobota, godz. 14.00; Nowak, Sędziowie Okręgowi)
Rugby Wrocław v Rugby Team Olsztyn (sobota, godz. 15.00; Ingarden, Sędziowie Okręgowi)
Budowlani II Lublin v Miedziowi Lubin (niedziela, godz. 13.00; Pawlicki, Sędziowie Okręgowi)

22.04.2023 : III Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, Trzciana
godz. 10.00 (Sędzia główny- Filar; Sędziowie turniejowi- Khammad i Dudka). 
Boisko w Trzcianie koło Rzeszowa (adres:  Trzciana 284A, 36-071 Trzciana)

Centralna Liga Juniorów, Kraków
22 04 2023
14:00  KS Budowlani Lublin v RC Arka Gdynia 
15:30  RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź (Stępień)
23 04 2023
10:30  RC Arka Gdynia v KS Budowlani Łódź (Stępień)
12:00  RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Lublin (Stępień)

Centralna Liga Kadetów, Sopot
22.04.2023
14.30  MKS Ogniwo Sopot v RC Lechia Gdańsk (Rycewicz)

Centralna II Liga Juniorów, Łódź
23.04.2023
12.00  AR Budowlani Rugby SA v Nowa Huta Rugby Klub Kraków
12.45  Nowa Huta Rugby Klub Kraków v Pogoń Siedlce
13.30  AR Budowlani Rugby SA v Pogoń Siedlce

22.04.2023 : Puchar Lasów Państwowych, RTDiM + M, Pogoń Siedlce

23.04.2023 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa

23.04.2023 : Trening Rugby 7, Bytom
11.00  Czarni Bytom i Piraci Katowice (Boisko: ul Worpie 18, Bytom)

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.