16/06/2022

NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7
 
Termin: 18-27.06.2022
Baza szkoleniowa w Polsce: COS OPO Cetniewo, Władysławowo ul. Żeromskiego 52
Zakwaterowanie w Portugali: Hotel Praia Mar, Lizbona
Miejsce turnieju ME: National Sports Center Jamor, Lizbona               
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Jaszczyszyn Karolina (nr licencji 4905)
03. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
04. Kłak Sandra (nr licencji 9139)
05. Kołdej Małgorzata (nr licencji  10410)
06. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
07. Morus Marta (nr licencji 8080)
08. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
09. Panasenko Oksana (nr licencji 10142)
10. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
11. Wardaszka Martyna (nr licencji 10898)
12. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
Black Roses Posnania Poznań
13. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
Legia Warszawa
14. Czumer-Iwin Tamara (nr licencji 8710)
15. Zaishliuk Ilona (nr licencji 12045)
 
Zawodniczki rezerwowe:
Lachowska Aleksandra (nr licencji 8876)
Leśniak Aleksandra (nr licencji 9197)
Respondek Klaudia (nr licencji 7430)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz – trener
Stępień Tomasz – asystent trenera
Cajzer Robert- fizjoterapeuta
Szczepańczyk Agata - manager
Kwidziński Piotr – kierownik, analiza wideo
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  18.06.2022 r (sobota) w COS OPO Cetniewo, Władysławowo ul. Żeromskiego 52
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
- obuwie do treningu i gry na boisku z naturalną i sztuczną murawą,
- odzież kadrową,
- bilety komunikacji  do rozliczenia,
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej,
- zawodniczki niepełnoletnie – zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu,
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 27.06.2022, przylot do Krakowa o godz. 12:40.
 
Harmonogram zgrupowania:
18.06 (sobota)
-        zakwaterowanie
-        1 x odnowa biologiczna
-        1 x trening
19.06 (niedziela)
-        2 x trening na boisku
-        1 x odnowa biologiczna
-        1 x zajęcia teoretyczne
20.06 (poniedziałek)
-        2 x trening na boisku
-        1 x odnowa biologiczna
-        1 x zajęcia teoretyczne
21.06 (wtorek)
-        2 x trening na boisku
-        1 x odnowa biologiczna
-        1 x zajęcia teoretyczne
22.06 (środa)
-        1 x trening na boisku
-        1 x zajęcia teoretyczne
-        1 x odnowa biologiczna
23.06 (czwartek)
-        podróż do Lizbony i zakwaterowanie
-        1 x trening na boisku
-        1 x zajęcia teoretyczne
24.06 (piątek)
-        1 x trening na boisku
-        1 x zajęcia teoretyczne
25.06 (sobota)
-        Turniej ME – faza grupowa
26.06 (niedziela)
-        Turniej ME – faza finałowa
27.06 (poniedziałek)
-        Powrót do Polski

Jacek Zalejarz
p.o. Kierownika Wyszkolenia PZR

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.