14/06/2022

W uzupełnieniu relacji z XII Mistrzostw Polski Weteranów, które zostały rozegrane w Krakowie 21 maja br., publikuję składy uczestniczących drużyn. Kolejność według miejsc zajmowanych na zakończenie turnieju.
 
1. RC Lechia Gdańsk
Paweł Besler, lgor Bensemann, Arkadiusz Bistram, Adam Ciesiołkiewicz, Jarosław Chlebicz, Jerzy Czapkowski, Wojciech Dębski, Tomasz Fedde, Robert Fiodorow, Maciej Grabowski, Marcin Jażdżewski, Robert Jumas, Mieczysław Kaczorowski, Maciej Knap, Rafał Kochński, Norbert Komoń, Łukasz Kropidłowski, Jacek Kunicki, Adam Latopolski, Rafał Leszczyński, Paweł Lipkowski, Przemysław Marchwiński, Bartosz Marczyński, Łukasz Mikołajczak, Radzisław Miszczuk, Patryk Narwojsz, Dariusz Plewa, Piotr Płoszaj, Tomasz Romanowicz, Przemysław Romanowski, Łukasz Talaga, Jakub Wiktorski, Przemysław Wyrzykowski, Krzysztof Wysocki, Artur Zaniewski

2. Juvenia Kraków

Jacek Bielawski, Mark Bryan, Rafał Budka, Anthony Carpentier, Robert Chmielek, Kajetan Cyganik, Maciej Czekawski, Grzegorz Falk, Jarosław Guzda, Tom Hughes, Grzegorz Kiraga, Mad Max, Bjorn Mega, Maciej Mączka, Robert Mikołajek, Waldemar Nawrot, Tomasz Nowak, Piotr Sadowski, Jakub Sajdak, Leszczek Samel, Tomasz Skotnicki, Dariusz Smoleń, Marcin Sokołowski, Marcin Stanik, Tomasz Staniszewski, Tomasz Świadek, Janusz Wilk, Paweł Wojciechowski, Tomasz Zagrajek, Mariusz Zagunowski, Grzegorz Zawojski.
3. Rugby Veterans Orkan Sochaczew
Bobowicz Maciej, Dąbrowski Zbigniew, Dłutek Robert, Dudek Cezary, Dudkowski Sławomir, Dybiec Kamil, Foryszewski Mirosław, Frątczak Dariusz (gościnnie Czarni Bytom), Hetmanowski Patrycjusz, Kitliński Sławomir, Kłak Marcin, Kubiszewski Marcin, Majchrzak Zygmunt, Nowakowski Maciej, Pietrak Marek, Pietrak Radosław, Pisarek Konrad, Sieczka Waldemar, Szymański Tomasz, Wątkowski Sebastian, Wręczycki Aleksander (gościnnie Czarni Bytom), Wróbel Bogdan, Żakowski Łukasz.
 
4. WFS Siedlce Veterans & Friends
Grzegorz Chomka, Marek Kisieliński, Sławomir Kłosiewicz, Adam Kociński i Jacek Kociński (obaj gościnnie KS Budowlani Łódź), Lesław Kodzis, Leszek Kopczyński (gościnnie Mazovia Mińsk Mazowiecki), Leszek Koprowski, Andrzej Kosyl, Piotr Krasuski, Artur Lewczuk, Adrian Miałkowski, Paweł Narojek, Daniel Nicewicz, Sławomir Pieper, Marcin Pisarek, Wojciech Plichta, Tomasz Radzikowski, Marcin Skwarski, Michał Strzałkowski, Piotr Wedziuk, Paweł Wieja, Jacek Wierzbicki, Zbigniew Wyrębiak, Cezary Zabokrzycki (gościnnie z KS Budowlani Łódź), Marek Zbrzeźny (powrót do WFS po 27 latach!), Paweł Żelazowski.
 
5. ROC Poznań
Jacek Biskupski, Paweł Borowski, Jan Góral, Tomasz Klajnert, Piotr Minkin, Przemysław Morawski, Piotr Mydlak, Piotr Piasecki, Artur Rzyszczak, Rafał Słomiński, Tomasz Trybus, Jarosław Wiśniewski (zawodnicy wspierający zespół z Poznania zostali wymienieni w swoich klubach).
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.