29/05/2022

28.05.2022 : Ekstraliga - XVI kolejka
 
RC Posnania Poznań v Up Fitness Skra Warszawa  14:62 (7:21)  /Dominik Jastrzębski, Emil Kozioł/
Punkty Posnania: Bartosz Kubalewski 5 (P), Dawid Najdul 5 (P), Oskar Dębiński 2 (pd), Wojciech Kapustka 2 (pd). 
Punkty Skra: Paul Fihaki 32 (4P, 6pd), Mateusz Gołuchowski 5 (P), Kolo Wioleti 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P), Michał Majcher 5 (P), Ksawery Struss 5 (P), Daniel Żółkowski 5 (P).
Żółte kartki: Bartosz Kubalewski, Dawid Kinast (obaj Posnania).
 
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków  40:22 (35:12)  /Tomasz Stępień, Daniel Skonieczny, Bartłomiej Gwozdecki/
Punkty Ogniwo: Oleksandr Czasowski 10 (2P), Wojciech Piotrowicz 10 (5pd), Jakub Burek 5 (P), Kakha Kavtaradze 5 (P), Wojciech Brzezicki 5 (P), Jakub Możejko 5 (P).
Punkty Juvenia: Rafał Lewicki 10 (2P), Arsenii Pastukhov  5 (P), Cruz Juan Miodovsky 5 (P), Rian van Zyl 2 (pd).
Żółta kartka: Kamil Węgierski (Ogniwo).
 
 
29.05.2022 : Ekstraliga - XVI kolejka
 
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Lechia Gdańsk  16:27 (16:10)  /Łukasz Jasiński, Tomasz Stępień, Bartłomiej Gwozdecki/
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 11 (pd, 3K), Cezary Plesiński 5 (P).
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 10 (2pd, 2K), Marek Płonka Jr 5 (P), Kewin Bracik 5 (P), Robert Wójtowicz 5 (P), Rafał Janeczko 2 (pd).
Żółta kartka: Marek Płonka Jr (Lechia).
 
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin  30:17 (13:10)  /Mateusz Ingarden, Daniel Kowalski, Dominik Jastrzębski/
Punkty Arka: Dawid Banaszek 15 (3pd, 3K), Szymon Sirocki 5 (P), Anton Shashero 5 (P), Adam Litwińczuk 5 (P).
Punkty Budowlani: Nkululeko Ndlovu 7 (2pd, K), Barend Potgieter 5 (P), Marzuq Maarman 5 (P).
Żółte kartki: Krystian Szopa, Sandro Papunashvili (obaj Arka).
 
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce  30:13 (13:6)  /Adrian Pawlik, Michał Jaczek, Daniel Skonieczny/
Punkty Orkan: Peter Steenkamp 15 (P, 2pd, 2K), Michał Kępa 5 (P), Edwin Jansen 5 (P), Andre Meyer 5 (P).
Punkty Pogoń: Mamuka Chanchibadze 8 (pd, 2K), Przemysław Rajewski 5 (P).
Żółte kartki: Jakub Budnik (Orkan), Isitoli Tuumotooa (Pogoń).
 
Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z Łodzi: Krzysztof Staniszewski

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.