27/05/2022
 
28-29.05.2022 : Ekstraliga - XVI kolejka
RC Posnania Poznań v Up Fitness Skra Warszawa (sobota, godz. 15.00; Jastrzębski, Kozioł, sędzia okręgowy)
MKS Ogniwo Sopot v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 18.00; Stępień, Skonieczny, Gwozdecki)
Master Pharm Rugby Łódź SA v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 14.00; Jasiński, Stępień, Gwozdecki)
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 13.50
RC Arka Gdynia v Edach Budowlani Lublin (niedziela, godz. 15.00; Ingarden, Kowalski, Jastrzębski)
RC Orkan Sochaczew v Awenta Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 15.30; Pawlik, Jaczek, sędzia okręgowy)
 
28.05.2022 : II Liga - X kolejka
Hegemon Mysłowice v Rugby Ruda Śląska (godz. 16.00; Ingarden)
Rugby Team Olsztyn v Wataha RC Zielona Góra (godz. 15.00; Kowalski)
 
28.05.2022 : VIII Finałowy Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Gdańsk
godz. 10.00 (Sędzia główny i turniejowy-  Gwozdecki; Sędziowie turniejowi- Skonieczny, sędzia okręgowy). Gdański Stadion Lekkoatletyczny i Rugby, ul. Grunwaldzka 244.
 
28.05.2022 : X Turniej Polskiej Ligi Rugby 7, Biesal
godz. 10.00 (Sędzia główny i turniejowy- Jaczek; sędziowie turniejowi- sędziowie okręgowi). Stadion Rugby w Biesalu.

28-29.05.2022 : Finały Centralnej Ligi Kadetów
Mecz o trzecie miejsce (sobota, godz. 12.00), Łódź
KS Budowlani Commercecon Łódź - RC Lechia Gdańsk
Mecz o pierwsze miejsce (niedziela, godz. 13.00), Kraków
RzKS Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew
 
29.05.2022 : Centralna Liga Juniorów
RzKS Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew (niedziela, godz. 15.00)
 
28.05.2022 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Pogoń Siedlce
 
29.05.2022 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, RC Częstochowa
 
29.05.2022 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.