14/05/2022

NAZWA AKCJI - ZGRUPOWANIE KNK7
 
Termin: 19-23.05.2022
Nocleg: Gran Hotel Bali, Benidorm, Hiszpania
Treningi i turniej: Estadio Rugby Villajoyosa, Benidorm, Hiszpania
 
Lista powołanych zawodniczek:
Biało-Zielone Ladies Gdańsk
01. Druzgała Julia (nr licencji 8174)
02. Klichowska Anna (nr licencji 7181)
03. Kołdej Małgorzata (nr licencji 10410)
04. Maliszewska Hanna (nr licencji 6165)
05. Morus Marta (nr licencji 8080)
06. Pamięta Natalia (nr licencji 9698)
07. Panasenko Oksana (nr licencji 10142)
08. Schuster Julianna (nr licencji 9067)
09. Witkowska Sylwia (nr licencji 4533)
10. Zawadzka Patrycja (nr licencji 6943)
Black Roses Posnania Poznań
11. Paszczyk Katarzyna (nr licencji 6304)
RC Legia Warszawa
12. Czumer Tamara (nr licencji 8710)
 
Sztab Szkoleniowy:
Urbanowicz Janusz – trener
Stępień Tomasz – asystent trenera
Cajzer Robert – fizjoterapeuta
Agata Szczepańczyk - manager
Kwidziński Piotr – kierownik
 
Ważne:
1. Zbiórka uczestników w dniu  19.05.2022 r (czwartek) o godz. 4:45 na lotnisku w Gdańsku
2. Zawodniczki muszą posiadać:
- ważny dokument tożsamości
- obuwie do treningu i gry na boisku ze sztuczną i naturalną murawą
- odzież kadrową
- bilety komunikacji  do rozliczenia
- ważne badania lekarskie w formie pisemnej
- zawodniczki niepełnoletnie – zgodę opiekuna na dojazd i udział w zgrupowaniu
3. Zakończenie zgrupowania w dniu 23.05.2022 r około godz. 23:30 przylot do Gdańska.
 
Harmonogram zgrupowania:
19.05 (czwartek)
- Podróż do Hiszpanii i zakwaterowanie
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
20.05 (piątek)
- 1 x trening
- 1 x zajęcia teoretyczne
21.05 (sobota)
- Udział w turnieju Costa Blanca 7’s
22.05 (niedziela)
- Udział w turnieju Costa Blanca 7’s
23.05 (poniedziałek)
- 1 x zajęcia teoretyczne
- Powrót do Polski
 
Jacek Zalejarz
p.o. Kierownika Wyszkolenia PZR

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.