06/05/2022

07-08.05.2022 : Ekstraliga - XIV kolejka
Edach Budowlani Lublin v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 13.00; Reks, Jaczek, sędzia okręgowy)
Posnania Poznań v RC Orkan Sochaczew (sobota, godz. 15.00; Pawlik, Jastrzębski, sędzia okręgowy)
Transmisja w telewizji WTK oraz w mediach klubowych
Master Pharm Rugby Łódź SA v Up Fitness Skra Warszawa (sobota, godz. 15.00; Stępień, Michalik, sędzia okręgowy)
MKS Ogniwo Sopot v Awenta Pogoń Siedlce (sobota, godz. 16.00; Ingarden, Kozioł, sędzia okręgowy)
RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 14.00; Jastrzębski, Skonieczny, Stępień)
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 13.50
 
07-08.05.2022 : I Liga - X kolejka
KS Budowlani Łódź v AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 13.00; Skonieczny, sędziowie okręgowi)
Sparta Jarocin v Legia Warszawa (sobota, godz. 15.00; Filar, sędziowie okręgowi)
Rugby Białystok v Arka Rumia (niedziela, godz. 14.30; Reks, sędziowie okręgowi)
 
07.05.2022 : II Liga - VIII kolejka
Hegemon Mysłowice v Res Energy Rugby Team Olsztyn (godz. 15.00; Pawlicki)
Miedziowi Lubin v Wataha Zielona Góra (godz. 16.00; Kowalski)
 
08.05.2022 : VII Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Łódź
godz. 10.00 (Sędzia główny i turniejowy-  Filar; Sędziowie turniejowi- Ingarden, Lech, Kozioł). Boisko KS Budowlani Łódź, ul. Górnicza 5.
 
08.05.2022 : VIII Turniej Polskiej Ligi Rugby 7, Wrocław
godz. 10.00, (Sędzia główny i turniejowy- Kowalski; sędziowie turniejowi- Pawlicki, sędzia okręgowy). Stadion, ul. Lotnicza 72.
 
07.05.2022 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży +M, Ogniwo Sopot
 
08.05.2022 : II Turniej Lubelskiego Cebularza, RTDiM + M, Budowlani Lublin/ Lubelski OZR
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.