22/04/2022

23-24.04.2022 : Ekstraliga - XIII kolejka
Up Fitness Skra Warszawa v MKS Ogniwo Sopot (sobota,  godz. 14.00; Jasiński, Gwozdecki, Skonieczny)
Mecz o Trofeum im. Aleksieja Cybko [kliknij
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 13.50
RC Lechia Gdańsk v Edach Budowlani Lublin (sobota, godz. 15.00; Stępień, Jastrzębski, Pawlicki)
RzKS Juvenia Kraków v RC Posnania Poznań (sobota, godz. 16.00; Reks, Michalik, sędzia okręgowy)
RC Orkan Sochaczew v Master Pharm Rugby Łódź SA (niedziela, godz. 13.51; Ingarden, Kozioł, Pawlicki)
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 13.50
Awenta Pogoń Siedlce v RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 16.00; Jastrzębski, Kowalski, Filar)
 
23-24.04.2022 : I Liga - IX kolejka
Arka Rumia v Sparta Jarocin (sobota, godz. 15.00; Jaczek, sędziowie okręgowi)
Legia Warszawa v KS Budowlani Łódź (sobota, godz. 17.00; Filar, sędziowie okręgowi)
AZS AWF Warszawa v Rugby Białystok (niedziela, godz. 14.00; Gwozdecki, sędziowie okręgowi)
 
23-24.04.2022 : II Liga - VII kolejka
Rugby Team Olsztyn v Miedziowi Lubin (sobota, godz. 15.00; Kowalski)
Wataha Zielona Góra v Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 14.20; Pawlik)
 
23.04.2022 : VI Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Ruda Śląska
godz. 10.00 (Sędzia główny i turniejowy-  Pawlik; Sędziowie turniejowi- Ingarden, Lech, sędziowie okręgowi). Burloch Arena, ul. Bytomska 13.
 
24.04.2022 : IV Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7 U16, Rzeszów
godz. 11.00 (Sędzia główny i turniejowy- Reks; Sędziowie turniejowi- Lech, sędziowie okręgowi). Boisko przy ul. Skrajnej 1.
 
22.04.2022 : I Turniej „Ogniwo bez barier”, Sopot, godz. 10.00
 
23.04.2022 : Memoriał Mirosława Wojtani, RTDiM, KS Budowlani Łódź
 
24.04.2022 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, Pogoń Siedlce

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.