18/12/2021

W Warszawie, 16 grudnia br. rozegrano XVI Wielki Finał PZU Szkolnej Ligi Rugby Tag, imprezy współfinansowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, a organizowanej przez Polski Związek Rugby w ramach projektu „Upowszechnianie sportu dzieci i młodzieży”.
 
W załącznikach protokoły turnieju Finałowego PZU Szkolnej Ligi Rugby Tag z podziałem na kategorie klas IV, V i VI, a poniżej klasyfikacja końcowa. Nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy imprezy, żadne dziecko nie wróciło do domu z przysłowiowymi „pustymi rękami”. Nagrody w postaci polarów sportowych i plecaków pełnych gadżetów Szkolnej Ligi Rugby Tag ufundowało Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PZU. Zobacz film z imprezy [kliknij]
 
Klasyfikacja końcowa, klasy IV:
01. SP Łuszczów (Lubelskie) - nauczyciel: Maciej Kleszcz
02. SP 47 Białystok (Podlaskie) - nauczyciel: Piotr Podleśny
03. SP Niedźwiedź (Małopolskie) - nauczyciel: Joanna Dudzik
04. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie)
05. SP Czeczewo (Pomorskie) 
06. SP Dobiecin (Łódzkie) 
07. SP Strzała (Mazowieckie)
08. SP Tereszewo (Warmińsko-Mazurskie) 
09. SP Dąbrowa Chełmińska (Kujawsko-Pomorskie)
10. SP 14 Lubin (Dolnośląskie) 
11. SP 13 Ruda Śląska (Śląskie)
12. SP Mieszków (Wielkopolskie)
 
Klasyfikacja końcowa, klasy V:
01. SP Sobolewo (Podlaskie) - nauczyciel: Monika Puczyńska
02. SP Tomaszowice (Lubelskie) - nauczyciel: Robert Ciechoński
03. SP 1 Łódź (Łódzkie) - nauczyciel: Andrzej Zubert
04. SP 1 Kasinka Mała (Małopolskie) 
05. SP 14 Lubin (Dolnośląskie)
06. SP 52 Częstochowa (Śląskie) 
07. SP Żelków Kolonia (Mazowieckie)
08. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie) 
09. SP 20 Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie)
10. SP Mieszków (Wielkopolskie) 
11. SP 3 Szczytno (Warmińsko-Mazurskie) 
12. TE Lokomotywa Sopot (Pomorskie)
 
Klasyfikacja końcowa, klasy VI:
01. SP Lubień (Małopolskie) - nauczyciel: Jakub Syska
02. SP Łuszczów (Lubelskie) - nauczyciel: Maciej Kleszcz
03. SP 47 Białystok (Podlaskie) - nauczyciel: Piotr Podleśny
04. SP Kurowice (Łódzkie) 
05. SP 4 Jarocin (Wielkopolskie) 
06. SP 22 Częstochowa (Śląskie) 
07. SP 14 Lubin (Dolnośląskie) 
08. SP Żelków Kolonia (Mazowieckie) 
09. SP 29 Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) 
10. PSP Zakonu Pijarów Rzeszów (Podkarpackie)

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
7 38
Awenta Pogoń Siedlce
MKS Ogniwo Sopot
54 19
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
RC Lechia Gdańsk
27 10
RC Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew
42 5
KS Budowlani Commercecon Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 9 41
2 MKS Ogniwo Sopot 10 38
3 ORLEN Orkan Sochaczew 10 35
4 Edach Budowlani Lublin 10 25
5 Awenta Pogoń Siedlce 10 21
6 RC Lechia Gdańsk 10 19
7 RC Arka Gdynia 10 16
8 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 9 9
9 KS Budowlani Commercecon Łódź 10 0
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.