31/10/2021


30.10.2021 : Ekstraliga - IX kolejka

RzKS Juvenia Kraków v RC Orkan Sochaczew  10:52 (3:33)  /Dariusz Reks, Piotr Ślubowski, Mateusz Lament/
Punkty Juvenia: Kacper Wiśniewski 5 (P), Daniel Tomanek 3 (K), Arsenii Pastukhov 2 (pd).
Punkty Orkan: Pieter Steenkamp 22 (2P, 6pd), Andre Meyer 5 (P), Jakub Budnik 5 (P), Danco Burger 5 (P), Radosław Rakowski 5 (P), Edwin Jansen 5 (P), Dawid Plichta 5 (P).

Edach Budowlani Lublin v Master Pharm Rugby Łódź SA  29:7 (3:7)  /Dominik Jastrzębski, Daniel Skonieczny, Daniel Kowalski/
Punkty Budowlani: Maciej Grabowski 14 (P, 3pd, K), Berend Potgieter 5 (P), Michał Węzka 5 (P), Stanisław Kasprzak 5 (P).
Punkty Master Pharm: Toma Mchedlidze 5 (P), Kamil Brzozowski 2 (pd).

RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot  14:66 (14:31)  /Łukasz Jasiński, Bartłomiej Gwozdecki, Monika Macoń/
Punkty Arka: Anton Shashero 9 (3K), Patryk Steindl 5 (P).
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 16 (8pd), Mateusz Plichta 15 (3P), Roman Zhuk 10 (2P), Kacper Drewczyński 10 (2P), Dwayne Burrows 5 (P), Piotr Zeszutek 5 (P), Wiktor Wilczuk 5 (P).
Żółte kartki: Paweł Gajowniczek (Arka), Sylwester Gąska (Ogniwo).


31.10.2021 : Ekstraliga - IX kolejka

Awenta Pogoń Siedlce v KS Posnania Poznań  24:37 (19:21)
  /Mateusz Ingarden, Przemysław Filar, Dariusz Reks/

Punkty Pogoń: Igor Pątek 9 (P, 2pd), Krystian Olejek 5 (P), Kacper Skup 5 (P), Patelesio Sili 5 (P).
Punkty Posnania: Daniel Gdula 22 (P, 4pd, 3K), Bartosz Kubalewski 10 (2P), Dawid Najdul 5 (P).
Żółte kartki: Colin Nyaoda (Pogoń), Bartosz Kubalewski (Posnania).

RC Lechia Gdańsk v OKS Up Fitness Skra Warszawa  38:26 (19:14)  /Łukasz Jasiński, Dominik Jastrzebski, Daniel Skonieczny/
Punkty Lechia: Jakub Romanowicz 11 (pd, 3K), Claude Johannes 10 (2P), Zavien Klaasen 5 (P), Robert Wójtowicz 5 (P), Grzegorz Buczek 5 (P), Rafał Janeczko 2 (pd).
Punkty Skra: Patryk Chain 11 (P, 3pd), Siokivaha Taufui Halaifuana 5 (P), Arkadiusz Janeczko 5 (P), Jonathan O’Neill 5 (P).
Żółte kartki: Robert Kwiatkowski (Lechia), Siokivaha Taufui Halaifuana, Michał Kępa (obaj Skra).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu w Krakowie: Juvenia

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.