24/10/2021


23.10.2021 : Ekstraliga - VIII kolejka

Master Pharm Rugby Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków  20:13 (10:0)  /Dariusz Reks, Bartłomiej Gwozdecki/
Punkty Master Pharm: Kamil Brzozowski 10 (2pd, 2K), Paweł Urbaniak 5 (P), Adrian Seerane 5 (P).
Punkty Juvenia: Daniel Tomanek 8 (pd, 2K), Sam Phiri 5 (P).
Żółte kartki: Kacper Włodarek (Master Pharm), Van der Westhuizen (Juvenia).
Czerwona kartka: Adrian Seerane (Master Pharm).

MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin  56:19 (21:7)  /Dominik Jastrzębski, Daniel Skonieczny, Monika Macoń/
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 16 (8pd), Dwayne Burrows 10 (2P), Władysław Grabowski 5 (P), Robert Olszewski 5 (P), Wojciech Brzezicki 5 (P), Stanisław Powała-Niedźwiecki 5 (P), Wiaan Griebenow 5 (P), Mateusz Plichta 5 (P).
Punkty Budowlani: Berend Potgieter 10 (2P), Piotr Skałecki 5 (P), Maciej Grabowski 4 (2pd).
Żółta kartka: Dmytro Mokretsov (Ogniwo), Bartłomiej Jasiński (Budowlani).

OKS Up Fitness Skra Warszawa v Awenta Pogoń Siedlce  54:8 (19:3)  /Mateusz Ingarden, Mateusz Lament/
Punkty Skra: Paul Fihaki 17 (3P, pd), Patryk Chain 17 (P, 6pd), Max Martin Mangogo 10 (2P), Miłosz Kasiński 5 (P), Arkadiusz Janeczko 5 (P).
Punkty Pogoń: Krystian Adamiak 5 (P), Igor Pątek 3 (K).


24.10.2021 : Ekstraliga - VIII kolejka

RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk  36:8 (17:3)  /Dominik Jastrzębski, Bartłomiej Gwozdecki, Mateusz Lament/

Punkty Orkan: Artur Fursenko 10 (2P), Danco Burger 9 (P, 2pd), Pieter Stemkamp 7 (P, pd), Andre Meyer 5 (P), Michał Gadomski 5 (P).
Punkty Lechia: Jason Makhari 5 (P), Lusanda Xakwana 3 (K).
Żółta kartka: Rafał Witoszyński (Lechia).

KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia  24:37 (17:17)  /Łukasz Jasiński, Monika Macoń, Karol Kozioł/
Punkty Posnania: Daniel Gdula 14 (P, 3pd, K), Hugon Noszczyk 5 (P), Dawid Najdul 5 (P).
Punkty Arka: Anton Shashero 22 (2P, 2pd, 2K), Szymon Sirocki 10 (2P), Paweł Gajowniczek 5 (P).
Żółta kartka: Wojciech Tuchowski (Posnania).

Tabela, wyniki, najskuteczniejsi [kliknij]

Zdjęcia z meczu w Łodzi: Mirosław Jabłoński

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.