22/10/2021

23.10.2021 : IV Turniej Mistrzostw Polski Kobiet 7, Warszawa
godz. 10.00 (Sędzia główny i turniejowy- Jasiński; Sędziowie turniejowi- Lament, Kozioł). Boisko AZS AWF, ul. Marymoncka 34, Warszawa. 
 
23-24.10.2021 : Ekstraliga - VIII kolejka 
Master Pharm Rugby Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków (sobota, godz. 15.00; Reks, Gwozdecki)
Transmisja na YouTube Ekstraliga Rugby [kliknij]
MKS Ogniwo Sopot v Edach Budowlani Lublin (sobota, godz. 16.00; Jastrzębski, Skonieczny, Macoń)
Transmisja na YouTube #OgniwoFamily [kliknij]
OKS Up Fitness Skra Warszawa v Awenta Pogoń Siedlce (sobota, godz. 18.00; Ingarden, Lament)
Transmisja na YouTube
RC Orkan Sochaczew v RC Lechia Gdańsk (niedziela, godz. 12.50; Jastrzębski, Gwozdecki, Lament) 
Transmisja na kanale Ekstraliga Rugby na YouTube 
KS Posnania Poznań v RC Arka Gdynia (niedziela, godz. 14.00; Jasiński, Macoń, Kozioł)
Transmisja na platformie HbbTV oraz na stronie i w aplikacji TVP Sport o 13.50
 
23-24.10.2021 : I Liga - V kolejka
RC Arka Rumia v Rugby Białystok (sobota, godz. 16.00; Kowalski)
RC Legia Warszawa v KR Sparta Jarocin (niedziela, godz. 10.30; Reks)
AZS AWF Warszawa v KS Budowlani Commercecon Łódź (niedziela, godz. 13.00; Ingarden)
 
23.10.2021 : II Liga - V kolejka
Wataha RC Zielona Góra v Res Energy Rugby Team Olsztyn (godz. 15.00; Filar)
KS Rugby Ruda Śląska v AR Hegemon Mysłowice (godz. 17.00; Ślubowski)
Transmisja na RugbyRudaTV na YouTube [kliknij]
 
24.10.2021 : III Turniej Polskiej Ligi Rugby 7, Unisław
godz. 10.00, (Sędzia główny i turniejowy- Skonieczny; sędzia turniejowy- Kowalski). Stadion przy ul. Chełmińskiej 67A, Unisław.
 
23.10.2021 : II Liga Kadetów, Łódź
11.50 : Budowlani Rugby SA Łódź - MKS Pogoń Siedlce
12.30 : Nowa Huta Rugby Klub Kraków - MKS Pogoń Siedlce
13.10 : Budowlani Rugby SA Łódź - Nowa Huta Rugby Klub Kraków
 
23.10.2021 : II Liga Kadetów, Jarocin
 
24.10.2021 : XIII Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM + M, Juvenia Kraków

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.