09/05/2019
 
W najbliższy weekend czeka nas dużo sportowych emocji. 
Nasza reprezentacja kobiet startuje w silnie obsadzonym turnieju we francuskim Nancy, w eliminacjach Polki zagrają z Norwegią, Gruzją i Południową Afryką. 
W kraju zobaczymy rozgrywki ligowe na wszystkich poziomach, VII Turniej Pucharu Polski 7, towarzyski turniej w Warszawie i mecz w Mińsku Mazowieckim z udziałem angielskich zespołów. 
Młodzież zaprezentuje się w dwóch rozegranych w Łodzi turniejach Grand Prix juniorów i kadetów w Rugby 7, a na zakończenie wymienimy trzy Regionalne Turnieje Dzieci i Młodzieży, które zostaną rozegrane w Warszawie, Jarocinie i Krakowie.
Serdecznie zapraszamy!
 
11-12.05.2019 - Kadra Narodowa Kobiet Rugby 7 - Nancy
Międzynarodowy turniej Nancy Sevens (Francja), mecze 11.05.2019
godz. 11:12 - Polska v Norwegia
godz. 13:24 - Polska v Gruzja
godz. 16:42 - Polska v Południowa Afryka
 
11-12.05.2019 - Ekstraliga - Kolejka VII
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (sobota, godz. 14.00; Reks, Wilk)
OKS Skra Warszawa v Master Pharm Budowlani SA Łódź (sobota, godz. 14.00; Kamiński-Bator, Ingarden)
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia (sobota, godz. 15.00; Malesa, Czerwiowski)
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Awenta Siedlce (niedziela, godz. 14.00; Jastrzebski, Czerwiowski, Reks)
/UWAGA: Mecz w Chodakowie, na stadionie Bzury, ul. Chopina 101/ 
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (niedziela, godz. 15.00; Bedyński, Dumiak- Ukraina)
/UWAGA: Mecz w Pruszczu Gdańskim, na stadionie Centrum Kultury i Sportu, ul. Chopina 34/
 
11.05.2019 - I Liga - IV kolejka
RC Arka Rumia v AZS AWF Warszawa (godz. 14.00; Macoń)
RK Sparta Jarocin v Wataha RC Zielona Góra (godz.15.00; Bedyński)
Alfa Bydgoszcz v RC Legia Warszawa (godz. 20.30; Szczepański)
 
11-12.05.2019 - II Liga - III kolejka
Rugby Białystok v Unia Terespol/Brześć (sobota, godz. 18.30; Pawlik)
RK Miedziowi Lubin v KS Rugby Ruda Śląska (niedziela, godz. 14.00; Piaskowski)
RC Mazovia Mińsk Mazowiecki v SSKR Chaos Poznań (nie odbędzie się, decyzję podejmie KGiD)
 
11.05.2019 : VII Turniej Pucharu Polski Rugby 7, Wrocław
godz. 10.45, Stadion "Lotnicza", ul. Lotnicza 72; Sędzia główny i turniejowy- Niedzielski
 
11.05.2019 - Towarzyski turniej seniorów, Warszawa
godz. 16.00, Frogs & Co Warszawa, Belsize Park RFC Londyn (Anglia) i Gosford All Blacks RFC Kidlington (Anglia); Skra, ul. Wawelska 5.
 
12.05.2019 - Towarzyski mecz seniorów, Mińsk Mazoviecki
godz. 13.30, Mazovia Mińsk Mazowiecki v Belsize Park RFC Londyn (Anglia); MOSiR, ul. Budowlana 2A. 
 
12.05.2019 : MPK U16 Rugby 7 - II Turniej Grand Prix, Łódź
godz. 10.00, boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5, Sędzia główny- Piotrowicz; Sędzia turniejowy- Kamiński-Bator, Pawlik, (Malesa)
 
12.05.2019 : MPJ U18 Rugby 7 - II Turniej Grand Prix, Łódź
godz. 11.00, boisko KS Budowlani, ul. Górnicza 5, Sędzia główny- Piotrowicz; Sędzia turniejowy- Wilk, Szczepański
 
11.05.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Warszawa 
Organizator AZS AWF Warszawa, godz. 10.30
 
12.05.2019 : Puchar Wielkopolski, RTDiM, Jarocin
Organizator Sparta Jarocin, godz. 10.00
 
12.05.2019 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Kraków 
Organizator Nowa Huta Rugby Klub Kraków, godz. 10.30
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

ORLEN Orkan Sochaczew
22 18
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
10 30
Awenta Pogoń Siedlce

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.