15/06/2018
 
Poniżej kalendarz Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży zgłoszonych do Polskiego Związku Rugby w sezonie 2017-2018.
Nie wszystkie zostały uwzględnione w opublikowanej w dniu 14.06.2018 klasyfikacji, zostały one zaznaczone kolorem czerwonym. Natomiast kolorem niebieskim zaznaczono turnieje bez kategorii młodzika lub gdy komunikat nie został przesłany w regulaminowym czasie.
 
Wrzesień 2017
10.09.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husar Bolesławiec
24.09.2017 : Turniej Nadziei Olimpijskich, RTDiM, Sparta Jarocin (komunikat po terminie)
30.09.2017 : Nowa Huta 7s RTDiM +M, Nowa Huta Rugby Klub Kraków

Październik 2017
01.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Rugby Tur Chojnice (brak kategorii młodzika)
07.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Lublin
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Łódź
15.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)
22.10.2017 : X Turniej Krakowskiego Obwarzanka, RTDiM, Juvenia Kraków/ NHRK Kraków
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Miedziowi Lubin (Ścinawa)
22.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia (brak kategorii młodzika)
29.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Gorce Raba Niżna
29.10.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia (dwie drużyny w kategorii młodzika)

Listopad 2017
04.11.2017 : I Turniej Niepodległości w Rugby dla Dzieci i Młodzieży, RTDiM +M, Biało-Czarni Nowy Sącz (brak kategorii młodzika)
05.11.2017 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)

Kwiecień 2018
07.04.2018 : Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży, AZS AWF Warszawa (brak wyników)
14.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Husaria Kalisz
15.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Czarni Pruszcz Gdański (brak wyników)
28.04.2018 : XI Memoriał im. Mirosława Wojtani, RTDiM + M, KS Budowlani Łódź
29.04.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Ogniwo Sopot (brak wyników)

Maj 2018
12.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, KS Budowlani Lublin
12.05.2018 : Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Rumia (brak wyników)
13.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Arka Gdynia
20.05.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Sparta Jarocin
26.05.2018 : V Śląski Turniej Bajtli w Rugby, RTDiM, KS Rugby Ruda Śląska

Czerwiec 2018
02.06.2018 : RTDiM im. Henryka Kurowskiego, Ogniwo Sopot (dwie drużyny w kategorii młodzika)
02.06.2018 : Dzień Dziecka z Rugby, RTDiM + M, Biało-Czarni Nowy Sącz (brak kategorii młodzika)
03.06.2018 : "Bawimy się z Rugby”, RTDiM, KS Budowlani Łódź
03.06.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, Miedziowi Lubin
09.06.2018 : Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży + M, NHRK Kraków (dwie drużyny w kategorii młodzika)
16.06.2018 : Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży + M, AZS AWF Warszawa
23.06.2018 : Memoriał Krzysztofa Sekiety, TDiM, Czarni Pruszcz Gdański (po turnieju finałowym)
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.