14/04/2017
 
XXVI Memoriał Feliksa Mikiciuka, Międzynarodowy Turniej Rugby w kategorii U15 „Mikiciuk Cup” odbył się 13 kwietnia w Sosnowcu - Niwce.
 
Eliminacje
Dowierie - Polska U15                 0:50 (0:31)
PZR Biali - Newport II                   0:33 (0:28)
Islwyn - Rhymney Valley             10:0 (5:0)
Blaenau Gwent - Sokół                28:0 (21:0)
Newport - Dowierie                      52:0 (31:0)
Czerwoni -  Biali                          5:0 (0:0)  
Islwyn - Polska U15                     7:5 (7:0)
Blaenau Gwent - Newport II         12:0 (7:0)
Newport - Rhymney Valley          24:0 (14:0)
Czerwoni - Sokół                        14:5 (7:0)
IsIwyn - Dowierie                         40:0 (14:0)
Blaenau Gwent - Biali                  35:0 (12:0)
Rhymney Volley - Polska U15     5:5 (0:0)
Sokół - Newport II                        0:29 (0:17) 
Newport - IsIwyn                          0:5 (0:5)
Czerwoni - Blaenau Gwent          0:19 (0:0) 
Rhymney Volley - Dowierie          35:0 (16:0)
Sokół - Biali                                 0:25 (0:0)
Newport - Polska U15                  0:5 (0:5)
Czerwoni - Newport II                   0:26 (0:21)
 
Grupa A: 1.Islwyn; 2.Polska U15 ; 3.Newpot; 4.Rhymney Valley; 5.Dowierie Zelenograd
Grupa B: 1.Blaenau Gwent; 2.Newport II; 3.PZR Czerwoni; 4.PZR Biali; 5.Sokół Mariańskie Hory 
 
Finały
o IX m     Sokół - Dowierie                22:0 (12:0)
o VII m    Biali - Rhymney Valley      0:48 (0:22)
o V m     Czerwoni - Newport           25:0 (25:0)
o III m     Polska U15  - Newport II    25:0 (25:0)
o I m       Islwyn - Blaenau Gwent     7:10 (0:5)
 
Klasyfikacja końcowa
01.Blaenau Gwent (Walia)
02.Islwyn Schools (Walia)
03.Polska U15
04.Newport Schools II (Walia)
05.PZR Czerwoni (Polska)
06.Newport Schools I (Walia)
07.Rhymney Valley (Walia)
08.PZR Biali (Polska)
09.Sokół Mariańskie Hory Ostrawa (Czechy)
10.Dowierie Zelenograd (Rosja) 
 
Ireneusz Pietrak
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.