29/12/2016
 
Przedstawiamy medalistów z 2016 roku na wszystkich poziomach rozgrywek od Ekstraligi do Szkolnej Ligi Rugby Tag. 
 
Mistrzostwa Polski Seniorów
1.Budowlani SA Łódź; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.MKS Ogniwo Sopot.
 
Mistrzostwa Polski Seniorek 
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.Black Roses Posnania Poznań; 3.RC Legia Warszawa.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów 7
1.RC Lechia Gdańsk; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.GKR Tytan Gniezno.
 
Puchar Polski Seniorek 7
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.RC Legia Warszawa; 3.Black Roses Posnania Poznań.

Puchar Polski Seniorów
Ekstraliga - Budowlani SA Łódź
I liga - Skra Rugby Warszawa
II liga - KS Posnania Poznań

Puchar Polski Seniorów 7
1.GKR Tytan Gniezno; 2.KS Posnania Poznań; 3.RC Lechia Gdańsk.
 
Elite Panów na Plaży
1.KS Posnania Poznań; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.Alfa Bydgoszcz.
 
Elite Pań na Plaży
1.Biało-Zielone Ladies Gdańsk; 2.AZS AWF Syrenki Warszawa; 3.Błyskawice Wrocław.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, I liga
1.RzKS Juvenia Kraków; 2.KS Budowlani Lublin; 3.RC Czarni Pruszcz Gdański.
 
Mistrzostwa Polski Seniorów, II liga
1.Biało-Czarni Nowy Sącz; 2.RC Arka Rumia; 3.Alfa Bydgoszcz.
 
Mistrzostwa Polski Weteranów
1.RC Lechia Gdańsk; 2.Rugby Veterans Orkan Sochaczew; 3.Old Blacks Pruszcz Gdański.
 
OOM/Mistrzostwa Polski Juniorów 
1.KS Budowlani Łódź; 2.RC Orkan Sochaczew; 3.Sparta Jarocin.
 
Mistrzostwa Polski Juniorów 7
1.RC Orkan Sochaczew; 2.RC Lechia Gdańsk; 3.Spatra Jarocin
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 
1.RzKS Juvenia Kraków; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Mistrzostwa Polski Kadetów 7
1.KS Budowlanych Lublin; 2.RzKS Juvenia Kraków; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 7
Strefa pierwsza (pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie): 1.RC Lechia Gdańsk; 2.MKS Ogniwo Sopot; 3.RC Arka Gdynia. 
Strefa druga (mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, podlaskie): 1.RC Orkan Sochaczew; 2.KS Budowlani Lublin; 3.KS Budowani Łódź.
Strefa trzecia (śląskie, małopolskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie): 1.RzKS Juvenia Kraków; 2.Sparta Jarocin; 3.Husar Bolesławiec.
 
Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży
1.RC Arka Gdynia; 2.KS Budowlani Łódź; 3.RC Orkan Sochaczew.
 
Szkolna Liga Rugby Tag  
Klasy IV: 1.Szkoła Podstawowa Lubomierz; 2.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lublin; 3.Szkoła Podstawowa Nr 22 Częstochowa.
Klasy V: 1.Szkoła Podstawowa Nr 14 Lubin; 2.Szkoła Podstawowa Nr 2 Kasinka Mała; 3.Szkoła Podstawowa Nr 58 Łódź.
Klasy VI: 1.Szkoła Podstawowa Kurowice; 2.Szkoła Podstawowa Nr 1 Kasinka Mała; 3.Szkoła Podstawowa Nr 4 Bolesławiec.
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
20 14
RzKS Juvenia Kraków
MKS Ogniwo Sopot
16 22
Awenta Pogoń Siedlce
ORLEN Orkan Sochaczew
57 37
Life Style Catering RC Arka Gdynia
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki
0 25
KS Budowlani WizjaMed Łódź

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 ORLEN Orkan Sochaczew 16 65
2 MKS Ogniwo Sopot 16 58
3 RzKS Juvenia Kraków 16 53
4 Awenta Pogoń Siedlce 16 48
5 Edach Budowlani Lublin 16 44
6 Life Style Catering RC Arka Gdynia 16 30
7 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 16 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 16 9
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 16 -52
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.