05/04/2016

Poniżej komunikat końcowy Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży, który został rozegrany w Gdyni 03.04.2016. Sędzią głównym zawodów był Grzegorz Szostek.
Wyniki zostaną zweryfikowane po stwierdzeniu spełnienia wymogów regulaminowych. 
 
Mini Żak 
Grupa A: Arka Gdynia - Czarni Pruszcz 5:0, Arka Rumia - Tur Chojnice II 5:0, Czarni Pruszcz Gdański - Tur Chojnice II 6:0, Arka Gdynia - Arka Rumia 4:0, Tur Chojnice II - Arka Gdynia 0:6, Arka Rumia - Czarni Pruszcz Gdański. Klasyfikacja: 1. Arka Gdynia; 2. Arka Rumia; 3. Czarni Pruszcz Gdański; 4. Tur Chojnice II.
Grupa B: Ogniwo Sopot - Tur Chojnice I 2:1, SP 10 Gdynia - SP2 Pruszcz A 1:0, SP 10 Gdynia - Ogniwo Sopot 0:4, Tur Chojnice I - SP 10 Gdynia 0:0, Ogniwo Sopot - SP2 Pruszcz A 3:1, SP2 Pruszcz A - Tur Chojnice I 0:3. Klasyfikacja: 1. Ogniwo Sopot; 2. Tur Chojnice I; 3. SP 10 Gdynia; 4. SP2 Pruszcz A.
Grupa C: SP 26 Gdynia - SP2 Pruszcz B 5:0, Młode Buldogi - SP 26 Gdynia 0:4, Młode Buldogi - Lechia Gdańsk 0:3, SP2 Pruszcz B - Młode Buldogi 2:0, Lechia Gdańsk - SP 26 Gdynia 0:3, Lechia Gdańsk - SP2 Pruszcz B 1:1. Klasyfikacja: 1. SP 26 Gdynia; 2. Lechia Gdańsk; 3. SP2 Pruszcz B; 4. Młode Buldogi. 
Finały o miejsca 10-12: Tur Chojnice II - SP2 Pruszcz A 0:4; SP2 Pruszcz A - Młode Buldogi 1:0; Młode Buldogi - Tur Chojnice II 5:0. 
Finały o miejsca 7-9: Czarni Pruszcz Gdański - SP 10 Gdynia 2:0; SP 10 Gdynia - SP2 Pruszcz B 1:0; SP2 Pruszcz B - Czarni Pruszcz Gdański 0:1. 
Finały o miejsca 4-6: Arka Rumia - Tur Chojnice I 1:1; Tur Chojnice I - Lechia Gdańsk 1:1; Lechia Gdańsk - Arka Rumia 2:1.
Finały o miejsca 1-3: Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 6:1; Ogniwo Sopot - SP 26 Gdynia 1:2; SP 26 Gdynia - Arka Gdynia 1:4 
Klasyfikacja końcowa: 1. Arka Gdynia; 2. SP 26 Gdynia; 3. Ogniwo Sopot; 4. Lechia Gdańsk; 5. Tur Chojnice I; 6. Arka Rumia; 7. Czarni Pruszcz Gdański; 8. SP 10 Gdynia; 9. SP2 Pruszcz B; 10. SP2 Pruszcz A; 11. Młode Buldogi; 12. Tur Chojnice II. 
 
Żak 
Tur - Rumia 2:3, Lechia - Arka II 6:0, Rumia - Lechia 0:1, Arka I - Tur 2:0, Arka II - Rumia 4:0, Lechia - Arka I 3:1, Tur - Lechia 3:5, Arka I - Arka II 8:0, Arka II - Tur 1:5, Rumia - Arka I 3:4.
Klasyfikacja końcowa: 1. Lechia Gdańsk; 2. Arka Gdynia; 3. Tur Chojnice; 4. Arka Rumia; 5. Arka Gdynia II. 
 
Młodzik 
Arka Rumia - Ogniwo Sopot 7:29, Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 63:0, Arka Rumia - Arka Gdynia 0:31, Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk 26:5, Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 40:0, Lechia Gdańsk - Arka Rumia 12:26, 
Klasyfikacja końcowa: 1. Arka Gdynia; 2. Ogniwo Sopot; 3. Arka Rumia; 4. Lechia Gdańsk.
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.