16/11/2015

Klasyfikacja klubów z punktacji Systemu Sportu Młodzieżowego w sezonie 2014/2015 prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Zespół Sportu Młodzieżowego.

Lp. Nazwa klubu   MMM/OOMu17/MPJu19 = suma
01.-02. KS Budowlani Łódź   18/40/60 = 118
01.-02. RC Orkan Sochaczew   15/28/75 = 118
03. Lechia Gdańsk   18/45/50 = 113
04. Arka Gdynia   15/24/45 = 84
05. Budowlani Lublin   9/36/35 = 80
06. Pogoń Siedlce   12/18/25 = 65
07. Ogniwo Sopot   12/14/30 = 56
08. Sparta Jarocin   9/32/0 = 41
09. Skra Warszawa   0/0/40 = 40
10. Juvenia Kraków   18/12/8 = 38
11. BBRC Łódź   9/10/0 = 19
12. Gorce Raba Niżna   15/0/0 = 15
13. Koziołki Jerzykowo   12/0/0 = 12
14. Posnania Poznań   0/0/10 = 10
15. RK Unisław   9/0/0 = 9
16. RC Częstochowa   6/0/0 = 6

Klasyfikacja Dzieci i Młodzieży sezon 2014/15 (medaliści)
Arka Gdynia
KS Budowlani Łódź
Lechia Gdańsk
Klasyfikacja wszystkich drużyn [kliknij]

Junior
Klasyfikacja po eliminacjach i finałach MPJ
01. RC Orkan Sochaczew
02. KS Budowlani Łódź
03. Lechia Gdańsk
04. Arka Gdynia
05. Skra Warszawa
06. Budowlani Lublin
07. Ogniwo Sopot
08. Pogoń Siedlce
09. Posnania Poznań
10. Juvenia Kraków
Lokata: 1 - 75 pkt. 2 - 60, 3 - 50, 4 - 45, 5 - 40, 6 - 35, 7 - 30, 8 - 25, 9 - 10, 10 - 8 (razem 378 punktów).
 
Kadet 
01. Lechia Gdańsk
02. KS Budowlani Łódź
03. Budowlani Lublin
04. Sparta Jarocin
05. Orkan Sochaczew
06. Arka Gdynia
07. Pogoń Siedlce
08. Ogniwo Sopot
09. Juvenia Kraków
10. BBRC Łódź
Lokata: 1 - 45 pkt. 2 - 40, 3 - 36, 4 - 32, 5 - 28, 6 - 24, 7 - 18, 8 - 14, 9 - 12, 10 - 10 (razem 259 punktów).
 
Młodzik
Północ
01. Lechia Gdańsk
02. Arka Gdynia 
03. Ogniwo Sopot
04. RK Unisław
05. Lechia II Gdańsk
Centrum/wschód
01. KS Budowlani Łódź
02. RC Orkan Sochaczew
03. Pogoń Siedlce
04.-05. Budowlani Lublin
04.-05. BBRC Łódź
Południe
01. Juvenia Kraków      
02. Gorce Raba Niżna  
03. Koziołki Jerzykowo   
04. Sparta Jarocin
05. RC Częstochowa
Lokata: 1 - 18 pkt., 2 - 15, 3 - 12, 4 - 9, 5 - 6, 6 - 3 (razem 63 punkty dla każdej strefy)
 
Maciej Misiak
 

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.