Tabela

  Drużyna M W P R B Pkt b. Pkt
1 AWP Budowlani II Lublin 10 8 2 0 415-143 7 39
2 Rugby Wrocław 10 6 4 0 255-193 6 30
3 Wataha RC Zielona Góra 10 6 4 0 265-176 5 29
4 Rugby Team Olsztyn 10 5 5 0 200-206 4 24
5 Miedziowi Lubin 10 4 6 0 188-352 5 21
6 Gryfy Rugby Ruda Śląska 10 1 9 0 134-397 4 8


Najskuteczniejsi gracze

  Zawodnik Drużyna Pkt
1 Edmos Dube-Mabeza Budowlani II Lublin 144
2 Dawid Białek Rugby Wrocław 110
3 Filip Wielgosz Wataha RC Zielona Góra 81
4 Panashe Dube Budowlani II Lublin 65
5 Vladyslav Korotun Miedziowi Lubin 59
6 Kacper Górzyński Rugby Team Olsztyn 48
7 Francisco Salgado Rugby Wrocław 47
8 Danylo Leshehenko Budowlani II Lublin 46
9 Antony Boutal Rugby Wrocław 38

Ogółem punkty zdobywało 102 zawodników, stan na dzień 11.06.2023.


Terminarz

Kolejka nr 1

17:00 # 10/09/2022
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska
18 29
Klub Rugby Miedziowi Lubin 17:00 # 10/09/2022
14:00 # 11/09/2022
Res Energy Rugby Team Olsztyn
27 7
Klub Sportowy Budowlani Lublin 14:00 # 11/09/2022
15:00 # 10/09/2022
Wataha Rugby Club Zielona Góra
26 0
Klub Sportowy Rugby Wrocław 15:00 # 10/09/2022

Kolejka nr 2

11:00 # 25/09/2022
Wataha Rugby Club Zielona Góra
46 19
Res Energy Rugby Team Olsztyn 11:00 # 25/09/2022
14:00 # 25/09/2022
Klub Sportowy Budowlani Lublin
49 15
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska 14:00 # 25/09/2022
14:00 # 25/09/2022
Klub Sportowy Rugby Wrocław
27 24
Klub Rugby Miedziowi Lubin 14:00 # 25/09/2022

Kolejka nr 3

13:00 # 09/10/2023
Klub Rugby Miedziowi Lubin
7 38
Klub Sportowy Budowlani Lublin 13:00 # 09/10/2023
17:00 # 08/10/2022
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska
5 13
Wataha Rugby Club Zielona Góra 17:00 # 08/10/2022
14:00 # 08/10/2022
Res Energy Rugby Team Olsztyn
12 9
Klub Sportowy Rugby Wrocław 14:00 # 08/10/2022

Kolejka nr 4

14:00 # 22/10/2022
Res Energy Rugby Team Olsztyn
8 3
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska 14:00 # 22/10/2022
19:00 # 22/10/2022
Wataha Rugby Club Zielona Góra
36 0
Klub Rugby Miedziowi Lubin 19:00 # 22/10/2022
14:00 # 23/10/2022
Klub Sportowy Rugby Wrocław
12 53
Klub Sportowy Budowlani Lublin 14:00 # 23/10/2022

Kolejka nr 5

14:00 # 05/11/2022
Klub Sportowy Budowlani Lublin
43 6
Wataha Rugby Club Zielona Góra 14:00 # 05/11/2022
14:00 # 05/11/2022
Klub Rugby Miedziowi Lubin
26 10
Res Energy Rugby Team Olsztyn 14:00 # 05/11/2022
17:00 # 02/11/2022
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska
29 32
Klub Sportowy Rugby Wrocław 17:00 # 02/11/2022

Kolejka nr 6

15:00 # 02/04/2023
Klub Rugby Miedziowi Lubin
60 5
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska 15:00 # 02/04/2023
14:00 # 01/04/2023
Klub Sportowy Budowlani Lublin
28 8
Res Energy Rugby Team Olsztyn 14:00 # 01/04/2023
14:00 # 01/04/2023
Klub Sportowy Rugby Wrocław
3 10
Wataha Rugby Club Zielona Góra 14:00 # 01/04/2023

Kolejka nr 7

14:00 # 15/04/2023
Res Energy Rugby Team Olsztyn
22 5
Wataha Rugby Club Zielona Góra 14:00 # 15/04/2023
15:00 # 15/04/2023
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska
6 50
Klub Sportowy Budowlani Lublin 15:00 # 15/04/2023
16:00 # 15/04/2023
Klub Rugby Miedziowi Lubin
7 28
Klub Sportowy Rugby Wrocław 16:00 # 15/04/2023

Kolejka nr 8

13:00 # 23/04/2023
Klub Sportowy Budowlani Lublin
94 5
Klub Rugby Miedziowi Lubin 13:00 # 23/04/2023
14:00 # 22/04/2023
Wataha Rugby Club Zielona Góra
75 26
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska 14:00 # 22/04/2023
15:00 # 22/04/2023
Klub Sportowy Rugby Wrocław
55 7
Res Energy Rugby Team Olsztyn 15:00 # 22/04/2023

Kolejka nr 9

17:30 # 06/05/2023
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska
27 20
Res Energy Rugby Team Olsztyn 17:30 # 06/05/2023
16:00 # 06/05/2023
Klub Rugby Miedziowi Lubin
30 29
Wataha Rugby Club Zielona Góra 16:00 # 06/05/2023
12:30 # 07/05/2023
Klub Sportowy Budowlani Lublin
25 38
Klub Sportowy Rugby Wrocław 12:30 # 07/05/2023

Kolejka nr 10

14:00 # 20/05/2023
Wataha Rugby Club Zielona Góra
19 28
Klub Sportowy Budowlani Lublin 14:00 # 20/05/2023
14:00 # 20/05/2023
Res Energy Rugby Team Olsztyn
67 0
Klub Rugby Miedziowi Lubin 14:00 # 20/05/2023
14:00 # 20/05/2023
Klub Sportowy Rugby Wrocław
61 0
Klub Sportowy Rugby Ruda Śląska 14:00 # 20/05/2023

Faza Play-Off 1

13:30 # 04/06/2023
Klub Sportowy Rugby Wrocław
34 24
Klub Sportowy Budowlani Lublin 13:30 # 04/06/2023

Faza Play-Off 2

14:00 # 11/06/2023
AWP Budowlani Lublin II
22 28
Rugby Wrocław 14:00 # 11/06/2023

Rugby TAG

Ostatnie wyniki

Edach Budowlani Lublin
10 28
ORLEN Orkan Sochaczew
RC Arka Gdynia
55 0
KS Budowlani WizjaMed Łódź
RC Lechia Gdańsk
12 36
MKS Ogniwo Sopot
RzKS Juvenia Kraków
25 0
BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki

Ekstraliga Rugby 2023/2024

1 RzKS Juvenia Kraków 13 52
2 ORLEN Orkan Sochaczew 13 50
3 MKS Ogniwo Sopot 13 48
4 Edach Budowlani Lublin 14 35
5 Awenta Pogoń Siedlce 13 34
6 Drew Pal 2 RC Lechia Gdańsk 14 25
7 RC Arka Gdynia 13 25
8 KS Budowlani WizjaMed Łódź 14 4
9 BUDO 2011 Aleksandrów Łódzki 13 -22
# Polskie Rugby # Polski Związek Rugby

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Aby dowiedizeć się więcej jak zmienić ustawienia dotyczące cookies w Twojej przeglądarce internetowej przejdź pod adres.