Na Stadionie Miejskim w Siedlcach rozegrany został trzeci Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 Rugby 7 sezonu 2025/2026.
Czwarty Turniej Mistrzostw Polski Kobiet U16 Rugby 7 w sezonie 2025-2026 r. został zorganizowany przez MKS Pogoń Siedlce, a odbył się 17 kwietnia br. na Stadionie Miejskim w Siedlcach przy ul. Jana Pawła II 6. Startowało 7 drużyn, zwyciężyła Energa Biało-Zielone Ladies Gdańsk przed MKS Pogoń Siedlce (na zdjęciu Kamila Suleja) i Amazonkami Rugby Kłoczew.
Komunikat Komisarza Rozgrywek w załączniku.
Marcin Sokołowski
Komisarz Rozgrywek MPK U16 Rugby 7